Sulaikytas kioskų vagis(1)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-06-20 09:12

Tauragės rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė prekybinius kioskus apiplėšinėjusį nepilnametį. Penkiolikmetį su įkalčiais pareigūnai sučiupo antradienio naktį. Plastikiniuose maišuose paauglys nešėsi turgelyje prie muzikos mokyklos „Nuo vieno euro" kioske pagrobtas prekes. Turgelio aikštėje rasta iš kiosko išnešta pavogta muzikos kolonėlė.

Paauglys įtariamas apvogęs ir daugiau kioskų. Savaitgalį Dariaus ir Girėno gatvėje įsikūrusiame turgelyje prie muzikos mokyklos buvo išdaužti „Molupio", „Jatkančių mėsinės" bendrovių ir turgelio kasininkės kioskų langai. Iš „Molupio" kioskelio pavogta sausainių ir pinigų, kituose kioskuose vagis nieko vertingo nerado. Praėjusios savaitės ketvirtadienio naktį buvo apvogtas kioskas Prezidento gatvės turgelyje. Policijos komisariato pareigūnai aiškinasi ir kitus galimai šio penkiolikmečio įvykdytus nusikaltimus.

Po nusikaltimo vagišius buvo sulaikytas dviem paroms. Penkiolikmetis jau yra teistas už vagystes. Vaikinas augo Tauragės vaikų globos namuose, prieš kelerius metus Tarpžinybinės komisijos prie LR švietimo ir mokslo ministerijos sprendimu jis buvo apgyvendintas vaikų socializacijos centre Veliučionyse, Vilniaus rajone, ir ten turėjo būti tuomet, kai įvykdė nusikaltimus. Trečiadienį jis buvo grąžintas į Veliučionis.

Liudytojų teigimu, vagystę „Nuo vieno euro" kioske penkiolikmetis įvykdė ne vienas, jam esą talkino dar vienas jaunuolis.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras