Šešiolikmetę sužeidė perėjoje(10)

2008-06-17 12:27

Nukentėjusią pėsčiąją išvežus į ligoninę, avarijos vietoje dar tebedirbo pareigūnai.

Penktadienį Tauragės mieste pėsčiųjų perėjoje buvo sužalota šešiolikmetė, kai jos nepastebėjęs nespėjo sustoti „Peugeot“ vairuotojas. Avarija įvyko penktadienį, apie 16 valandą, Gedimino ir Prezidento gatvių sankryžoje. Šešiolikametės tauragiškės, ėjusios per gatvę pėsčiųjų perėjoje, nepastebėjo automobiliu „Peugeot“ važiavęs Šilalės rajono gyventojas A.U.

 

 

Įvykus avarijai buvo iškviesti medikai. Automobilio partrenktai merginai buvo sutrenkta galva, todėl ji nuvežta į Tauragės apskrities ligoninę. Vėliau nuspręsta merginą gabenti į Klaipėdos apskrities ligoninę. Ten ji bus kurį laiką stebima.

Žydrūno Bendiko, Tauragės policijos komisariato Patrulių būrio vado, teigimu, maždaug per mėnesį tai jau antra avarija, kurioje nukenčia pėsčiųjų perėjoje per gatvę ėjusios pėsčiosios. Pastarosios avarijos aplinkybes tiria policijos tyrėjai. Tačiau daugeliu ankstesnių avarijų tyrimai parodė, kad dažniausiai tokiose situacijose kaltininkais tampa vairuotojai. Dėl savo neatidumo jie nepastebi per gatvę einančių pėsčiųjų ir ant jų užvažiuoja.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras