Mirė darbovietėje(0)

2008-04-28 07:52

Antradienį UAB „Tauragės šilumos tinklai“ Eičių katilinėje mirė paskutinę dieną į darbą atėjęs šios katilinės 59 metų darbininkas S.B. Vyras mirė ištikus infarktui. Katilinės darbininkas į darbovietę atėjo pasiimti atsiskaitymo. Pasibaigus šildymo sezonui, su katilinės darbuotojais nutraukiamos sezoninės darbo sutartys. Darbininkas tikėjosi pasiimti uždirbtus pinigus ir sutvarkyti savo darbo vietą, tačiau nešdamas šiukšles susmuko ant pievelės netoli katilinės.

Į įvykio vietą buvo iškviesti medikai, kurie vyro gyvybės išgelbėti nebepajėgė. Vėliau į Eičius atvažiavo policijos, prokuratūros darbuotojai. Palaikus apžiūrėjo teismo medicinos ekspertas.

Eičių katilinėje vyras dirbo jau daug sezonų. Donatas Simaitis, „Tauragės šilumos tinklų“ generalinis direktorius, sakė, kad pagal seną bendrovės tradiciją buvo skirta lėšų darbuotojo laidotuvėms – mirusiojo artimiesiems nereikės pirkti karsto, įkapių, mokėti už šarvojimo salę.

Antradienį tai ne vienintelis darbe miręs žmogus. Tauragės policija pradėjo dar vieną tyrimą dėl mirties priežasties nustatymo, nes Tauragėje, savo darbo vietoje, buvo rastas miręs darbininkas iš Klaipėdos. Pareigūnai aiškinasi jo mirties aplinkybes.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras