Kivirčas pasienyje(2)

2008-04-24 15:10

2008 m. balandžio 23 d. (trečiadienį)  Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau VSAT) Pagėgių rinktinės operatyvininkai Ramoniškių pasienio kontrolės punkto prieigose pakartotinai patikrinti sustabdė Lietuvos piliečio vairuojamą automobilį „Ford Galaxy“.

54 metų vyras buvo ką tik iš Rusijos įvažiavęs į Lietuvą per minėtą punktą ir čia praėjęs muitinės kontrolę. Pastebėjęs šalikelėje stovinčius ir jį stabdančius pasieniečius, vyras automobilį sustabdė likus keliolikai metrų iki pareigūnų, išlipo ir mašiną užrakino.

Prisistačiusiems VSAT pareigūnams vyras atšovė nepateiksiąs mašinos ir savo asmens dokumentų, nors, būdamas pasienio ruože, privalo tai padaryti. Vairuotojas neketino leisti apžiūrėti ir mašinos.

Ginčo metu savitvardą praradęs vyras puolė bėgti kontrolės punkto link, tačiau pasieniečiai jį pasivijo ir sulaikė. Vairuotoją teko tramdyti antrankiais.

Asmens apžiūros metu vyro drabužių kišenėse rasta 30 pakelių įvairių rūšių cigarečių su rusiškomis banderolėmis, automobilyje – dar 36 pakeliai cigarečių bei du litrai rusiškos degtinės.

VSAT Pagėgių rinktinės operatyvininkai pradėjo administracinę teiseną dėl kontrabandos. Administracinė teisena pradėta ir dėl teisėtų VSAT pareigūnų reikalavimo nevykdymo. Surinkta jos medžiaga bus perduota Šakių rajono apylinkės teismui.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras