Jurbarko rajone kontrabandininkų gaudynės(12)

2008-04-29 11:00

Pasienyje su Rusija, Jurbarko rajone, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės pareigūnai miško keliukais vaikėsi kontrabandininkus. Pasieniečiams teko panaudoti priverstinio stabdymo juostą.

 

Pirmadienį Pagėgių rinktinės Specialiosios paskirties būrio pareigūnai prie pat sienos su Rusija, Jurbarko rajono Baltupėnų kaimo ribose, pastebėjo nuo Nemuno į Lietuvos gilumą važiuojančius du Subaru Legacy automobilius.Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) informuoja, kad pasieniečiams nekilo abejonių, kad tai yra kontrabandininkų automobiliai. VSAT pareigūnai ėmė stabdyti juos, tačiau, kaip dažniausiai būna tokiais atvejais šiame ruože, vairuotojai reikalavimui nepakluso.

Vieno Subaru vairuotojas padidino greitį ir miško keliuku bandė sprukti, todėl pasieniečiai panaudojo priverstinio stabdymo juostą, vadinamąjį „ežį“. Tačiau vairuotojo nesustabdė ir tai – perdurtomis padangomi jis nuo VSAT pareigūnų spruko dar beveik 3 km.

Matydamas, kad pabėgti nepavyks, vairuotojas kelyje Jurbarkas – Pagėgiai metė automobilį likimo valiai ir paspruko.

Kontrabandai gabenti pritaikytame Subaru Legacy pasieniečiai rado 24 dėžes, t. y. 12 tūkst. pakelių, cigarečių „Jin Ling” su rusiškomis banderolėmis.

Antrojo automobilio vairuotojas dar tik pradėjus sulaikymą prie Nemuno taip pat bandė neįkliūti pasieniečiams.

Jis iššoko iš Subaru Legacy ir norėjo pabėgti, bet čia pat buvo prisivytas VSAT pareigūnų. Jo automobilyje cigarečių nebuvo.

32 m. vyrą pasieniečiai uždarė į areštinę.

VSAT Pagėgių rinktinėje dėl kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras