Automobiliu – į moksleivius(1)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2007-10-31 10:15

Penktadienį skaudus įvykis sukrėtė Batakių vidurinę mokyklą. Vos pasibaigus pamokoms moksleivių akivaizdoje prie pat mokyklos automobilis partrenkė kelkraščiu ėjusią šios mokyklos aštuntokę.

Nuskambėjus paskutinės pamokos skambučiui, apie 13.30 val., iš Batakių vidurinės į kiemą pasipylė moksleiviai. Netrukus į moksleivių būrį rėžėsi atlėkęs „Ford Mondeo". Partrenkta keturiolikmetė Batakių mokyklos moksleivė V.Š., suteikus pirmąją pagalbą, nugabenta į Tauragės apskrities ligoninę.

Apie nelaimę policijai suskubo pranešti ne automobiliu važiavę trys vyrai, bet įvykį matę Batakių moksleiviai. Avarijos vietoje sutikti vaikai pasakojo labai išsigandę, nukentėjusios mergaitės draugės ašarojo. Vaikai tikino pažįstantys vyriškius, kurie automobiliu rėžėsi į moksleivę, tačiau nepastebėję, kuris jų mašiną vairavo.

Į įvykio vietą atvažiavus Skaudvilės nuovados policijos pareigūnams, visi trys vyriškiai buvo išlipę iš mašinos. Tačiau nė vienas jų neprisipažino vairavęs automobilį. Visi trys nugabenti į Tauragės apskrities ligoninę girtumui nustatyti.

Kaip „Tauragės kurjeriui" iškart po įvykio sakė Batakių vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Vida Kasputienė, apie nelaimę jai taip pat pranešė vaikai. Pedagogė pasidžiaugė, kad apie avariją moksleiviai suskubo pranešti pareigūnams, ji tikino, kad mokykloje mokiniai mokomi, kaip elgtis kelyje ir padėti nelaimės ištiktiesiems.

Pirmadienį jau buvo aišku, kad automobilį, kuris partrenkė mergaitę, vairavo mūsų kalbintos Batakių vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotojos V.Kasputienės vyras Romas Kasputis. Spėjama, kad įvykio metu jis galėjo būti išgėręs. Pasak Skaudvilės policijos nuovados tyrėjos Aušros Šepikienės, vyksta tyrimas, laukiama vairuotojo kraujo tyrimų rezultatų, kurie turėtų patvirtinti ar paneigti jo girtumą.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras