Pareigūnus taranavo girtas vairuotojas(1)

2007-08-17 15:14

Pagėgių policijos komisariato Patrulių būrio pareigūnų tarnybinį automobilį taranavo girto vyriškio vairuojama mašina. Avarija kilo, kai trečiadienio vakare policininkai stabdė įtartiną, be šviesų važiuojantį automobilį.

Po 22 valandos,  jau sutemus, Pagėgių priemiestyje budintys pareigūnai stabdė įtartinu pasirodžiusį automobilį „Ford Escort". Stabdomas vairuotojas nesuvaldė mašinos, pravažiavo pro spėjusį atšokti patrulį ir atsitrenkė į tarnybinį policijos automobilį „Škoda Octavia".

Sigitas Sirvydas, Pagėgių policijos komisariato viršininko pavaduotojas, „Tauragės kurjeriui" džiaugėsi, kad pavyko išvengti žmonių aukų, nes pareigūnas laiku pastebėjo, jog stabdomas automobilis kelia grėsmę, spėjo pasitraukti į kelkraštį.

Sulaikytas 25 metų automobilį vairavęs Pagėgių savivaldybės gyventojas buvo nuvežtas į policijos komisariatą, kur jam nustatytas vidutinis girtumas (1,91 promilės). Pareigūnams jis yra žinomas, ne kartą baustas už tai, kad automobilį vairavo neblaivus. Jam yra atimta teisė vairuoti, tačiau tai nesutrukdė girtam vėl sėsti už vairo. Automobilis, kuriuo važiavo pažeidėjas - techniškai netvarkingas, stipriai sudaužytas jo priekinis stiklas.

Policija dėl avarijos pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Pagėgiuose policijos patruliai pirmą kartą pateko į tokią situaciją, kai stabdomas girtas vairuotojas kėlė grėsmę pareigūnams. Pasak S.Sirvydo, policininkai yra apdrausti, nelaimės atveju gautų kompensacijas.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras