Kelio ženklus niokoja girti kaimų chuliganai(7)

2007-08-10 11:54

Tauragės policija gavo kelininkų pranešimą, kad vagys nusiaubė kelio Skaudvilė - Nemakščiai pakelę.

Pirmadienį Valstybinės įmonės „Tauragės regiono keliai" direktorius Vytautas Povilaika pranešė policijai apie tai, kad kelio darbininkai rado nuniokotą net kelių kilometrų pakelę. Kažkas trijų kilometrų kelio iš Skaudvilės į Nemakščius ruože nulaužė ir pavogė metalinius kelio ženklų stovus. Iš viso pavogti šeši kelio ženklai ir stovai.

Jonas Varkala, Tauragės kelių tarnybos viršininkas, piktinasi tokiais poelgiais.

- Eina girti kaimiečiai, spardo ženklus, laužo juos, daro mums nuostolius, o pagauti jų beveik neįmanoma, - pyksta direktorius.

Jo teigimu, signaliniai stulpeliai išraunami taip dažnai, kad kelininkai jau net nebesikreipia į policiją.

- Sunku pagauti kelio niokotojus. Po kiekvieno savaitgalio tenka važiuoti kaimo keliais ir tvarkyti jų išvartytus ženklus, - „Tauragės kurjeriui" sakė J.Varkala.

Plastikiniai signaliniai stulpeliai nėra tokie brangūs, kaip kelio ženklai. Kelio ženklo kaina priklauso nuo jo dydžio. Pasak J.Varkalos, kvadratinis metras kelio ženklo kainuoja apie 300 litų, o metras metalinio stovo - apie 18 litų. Kelininkų skaičiavimu, pastaruoju chuliganų išpuoliu padaryta žalos daugiau kaip už tūkstantį litų.

- O kur dar kelininkų darbas bei sugaištas laikas? - skaičiavo pakelių chuliganų pridarytus nuostolius Tauragės kelių tarnybos viršininkas.

Tauragės policija dėl šio įvykio pradėjo tyrimą.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras