Dviratininkę partrenkęs vairuotojas paspruko(2)

2007-08-03 08:23

Vakar rytą, apie 9.30 val., Tauragės rajone, Kunigiškiuose, dviračiu važiavusią 54 metų Albiną Bartkienę partrenkė pravažiuojantis automobilis. Moterį kliudžiusios mašinos vairuotojas net nestabtelėjęs nurūko toliau, avarijos vietoje palikęs sudaužytą mašinos veidrodėlį.

Kunigiškiuose parduotuvėje valytoja dirbanti moteris kaip ir kiekvieną rytą tuo pačiu metu važiavo į darbą. Prieš tai ji planavo užsukti į pieno supirkimo punktą atiduoti pieno. Jį A.Bartkienė dviem bidonėliais vežė dviračiu. Tačiau likus keliems šimtams metrų iki pieno supirkimo punkto pravažiuojančio automobilio buvo nublokšta į griovį.

- Nelabai supratau, kas nutiko. Pamačiau, kad iš priekio atvažiuoja mašina, ir išgirdau, kad nuo Tauragės atlekia kita. Ši trenkėsi į mane, o aš nulėkiau į griovį, - netrukus po avarijos pasakojo A.Bartkienė. Po avarijos ji atėjo iki savo darbovietės ir iš ten išsikvietė medikus bei pranešė apie avariją policijai. Į parduotuvę moteris atsinešė ir avarijos vietoje likusį ją partrenkusio automobilio veidrodėlį.

Pareigūnams A.Bartkienė pasakojo, koks automobilis ją partrenkė. Moteris net spėjo įsiminti apytikslius mašinos valstybinius numerius.

Į avarijos vietą atvykę pareigūnai apklausė nukentėjusiąją. Į Kunigiškius buvo iškviesti tyrėjai, jiems atiduotas ir automobilio veidrodėlis. Pareigūnai pradėjo pasprukusio automobilio paiešką. Vakar iki pietų dviratininkę partrenkusios mašinos vairuotojas dar nebuvo surastas.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras