Už bandymą sunaikinti dokumentą – įspėjimas(0)

2007-11-16 08:52

Tauragės rajono apylinkės teismo teisėja Gražina Gudžiūnienė spalio 31 d. išnagrinėjo Petronėlės Mikalauskaitės administracinę bylą dėl nedidelio chuliganizmo.

Tauragės apskrities viršininko administracija į teisėtvarką kreipėsi dėl to, kad kaunietė P.Mikalauskaitė šių metų rugpjūčio 31 d. Tauragės rajono žemėtvarkos skyriuje bandė neteisėtai pasisavinti oficialų tarnybinį dokumentą - jį išplėšti iš nuosavybės teisių atkūrimo į žemę bylos. Teismas, skirdamas nuobaudą P.Mikalauskaitei, atsižvelgė į tai, kad nebedirbanti pensininkė pažeidimą įvykdė pirmą kartą, prisipažįsta tai padariusi ir labai dėl to gailisi, todėl jos atžvilgiu taikė švelnesnę nuobaudą, negu numato Lietuvos administracinės teisės pažeidimų kodeksas. Teismas P.Mikalauskaitę pripažino kalta padarius administracinį teisės pažeidimą ir pareiškė jai įspėjimą.

Pasak Tauragės apskrities žemės tvarkymo departamento direktorės Astros Mockienės, žemėtvarkininkai dažnai patiria nemalonumų - prisiklauso neteisingų vertinimų ir pastabų, tačiau šiemet tik antrą kartą dėl to teko kreiptis į teisėtvarką, nes buvo peržengtos visos bendravimo ribos. Vienu atveju - dėl darbuotojo įžeidimo, kitu - dėl bandymo pasisavinti dokumentą. Pastarojo aplinkybės buvo tokios: atvykusi į rajono Žemėtvarkos skyrių P.Mikalauskaitė teiravosi apie galimybę Tauragėje gauti lygiavertį žemės sklypą už mieste turėtą 0,0345 ha sklypelį. Šio skyriaus specialistė atsinešė P.Mikalauskaitės nuosavybės atkūrimo į žemę bylą ir priminė jai, kad ji 2006 m. lapkričio 8 d. parašė prašymą, kad mieste turėtas sklypelis būtų perkeltas į Tauragės kaimiškąją seniūniją, todėl ji negali pretenduoti į žemę mieste. Moteris paprašė parodyti šį prašymą, tikindama, kad jo nerašė, bandė išplėšti iš bylos. Specialistei pavyko moteriai sutrukdyti, tačiau dokumentas liko apgadintas, nors ir įskaitomas.

P.Mikalauskaitė teismo nutarimo dėl nuobaudos neapskundė.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras