Gelbėdami prispaustą žmogų nukentėjo darbininkai(0)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2007-06-14 06:46

Penktadienį gelbėdami griūvančios sienos prispaustą žmogų Tauragėje nukentėjo jo gelbėtojai. Griūvanti siena sužalojo prieš tai prispaustą darbininką ir dar kelis jį ištraukti mėginusius žmones. Į nelaimės vietą buvo iškviesti Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojai, medikai, atvažiavo policija. Du žmonės skubiai nuvežti į ligoninę.

Gelbėjo kiti darbininkai

Ties Dariaus ir Girėno gatvės 43 namu dirbantys UAB "Klaipėdos inžinerinių tinklų statyba" darbininkai apie 14.30 val. išgirdo pagalbos šauksmą. Šaukė prie namo buvęs vyras, kurį prispaudė į pamatų duobę nuslinkusi sena remontuojamo namo siena. Gatvėje dirbę darbininkai „Tauragės kurjeriui" pasakojo, kad nuskubėję ten pamatė kraupų vaizdą - pamatų duobėje iki pusės prispaustas gulėjo žmogus.

Iš gatvės atėję darbininkai iškvietė policiją. Pasitarę darbininkai nusprendė po sienos prispaustu žmogumi iškasti duobę ir jį ištraukti.

Siena prispaudė gelbėtojus

Tačiau gelbėtojai nespėjo to padaryti. Staiga susvyravusi siena skilo ir užgriuvo ant prispaustojo. Krintančios seno pastato nuolaužos prispaudė ne tik įstrigusį, bet ir jį gelbėti bandžiusius darbininkus. Tik atvažiavus Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojams prispausti žmonės buvo nugabenti į ligoninę.

Į ligoninę išgabenti du sunkiausiai sužaloti vyrai. Nors nuolaužos aptrankė dar kelis, jiems medikų pagalbos neprireikė.

Lūžo kojos ir šonkauliai

Namo sienos prispaustam vyrui diagnozuoti abiejų kojų kaulų lūžiai. Jis buvo paguldytas į Traumatologijos skyrių.

Jam pagelbėti mėginusiam „Klaipėdos inžinerinių tinklų statybos" darbininkui griūvanti siena sulaužė kelis šonkaulius. Jį artimieji išvežė gydytis į ligoninę Plungėje.

Tyrimą pradėjo policija. Valstybinės darbo inspekcijos Tauragės skyriaus specialistas Petras Remeika „Tauragės kurjeriui" sakė, kad jei paaiškėtų, jog prie remontuojamo namo dirbta nelegaliai, tyrimą pradės ir Darbo inspekcija.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras