Vaikų žaidimų aikštelėje išpjauti trys medžiai (13)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2018-04-30 12:39

Ne visi Ateities tako gyventojai patenkinti pasirinkta vaikų žaidimo aikštelės vieta. Autorės nuotrauka

Jau po vaikų žaidimų aikštelės Ateities take statybos darbų pradžios į redakciją vėl paskambino Ateities tako gyventoja Albina Palekaitė ir išsakė savo pastebėjimus dėl aikštelės statybos darbų.

Žurnalistams paskambinusi tauragiškė akcentavo, kad daugiabučių, kurių kiemuose rengiama naujoji vaikų aidimų aikštelė, dalis gyventojų nusiteikę ne prieš vaikų žaidimų aikštelę – jiems pikta, kad su gyventojais nesitarta dėl aikštelės vietos parinkimo.

Negana to, kad niekas neklausė daugiabučių gyventojų nuomonės dėl aikštelės vietos, vietoje planuotų dviejų statybos darbus atliekančios įmonės darbuotojai išpjovė tris medžius.

– Išardė ir kilimų stovą. Tik ar jį kas ir kur atstatys? – klausė daugiabučio Ateities take gyventoja, pridūrusi, kad problemų kels ne mažieji aikštelės lankytojai, o paaugliai, mėgstantys ne tik patriukšmauti, bet ir niokoti, kas papuola po ranka.

Situaciją pakomentavo savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis. Pasak administracijos direktoriaus, techninio projekto rengėjai padarė klaidą – išpjauti buvo numatyti du medžiai, tačiau į įrengiamos aikštelės ribas, kaip paaiškėjo darbų atlikimo metu, patenka ir trečias medis. Dėl galimybės įrengti kilimų stovus kitoje vietoje, pasak M.Petraičio, bus sprendžiama su miesto seniūnija. Administracijos direktorius dėl tokios situacijos gyventojų labai atsiprašo.

400 kv. m vaikų žaidimo aikštelę Ateities take, tarp 2-ojo, 3-ojo ir 5-ojo daugiabučių, planuojama įrengti iki birželio pradžios. Statybos darbus atlieka konkursą laimėjusi UAB „Apastata“. Vaikų žaidimų aikštelei įrengti skirta 58 645 eurai.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras