Stovyklautojus nustebino radinys bunkeryje(8)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-08-18 08:17

Jaunuosius stovyklautojus kiek nugąsdino netikėtas radinys, tačiau poilsiaujantiems vaikams tai virto visai linksma atrakcija. Autorės nuotrauka

Miškelyje netoli Kunigiškių stovyklaujantis būrelis berniukų futbolininkų apžiūrinėjo apylinkės bunkerius, kai vienas stovyklautojų koja primynė ginklą. Į netikėto radinio vietą iškviesti policijos pareigūnai.  

– Jis žengė ant smėlio krūvos ir koja slystelėjo ant kažkokio daikto po smėliu. Atidžiau pažiūrėję supratome, kad tai pistoletas, – pasakojo Mindaugas Lukošaitis, Kunigiškių kaimo bendruomenės pirmininkas ir vienas stovyklos vadovų.

Vyras kaipmat iškvietė pareigūnus. Apie radinį pranešta ir žurnalistams.

Radinio vietoje vaikai susispietę apie bunkerį žurnalistei pasakojo, kaip draugas rado pistoletą. Netrukus atvyko ir policijos pareigūnai. Nufotografavo ginklą. Svarstyta, ar pradėti ikiteisminį ginklą siekiant ištirti ginklo bunkeryje atsiradimo priežastis. Ginklą apžiūrėję stovyklos organizatoriai įžvelgė, kad pistoletas galimai užtaisytas.

– Greičiausiai ginklas labai senas – surūdijęs. Matote, rankena kokia. Turbūt buvo medinė, nupuvo. Gal koks kareivis jį užsitaisė, tačiau taip ir žuvo nespėjęs iššauti, – svarstė vienas vyrų.

Ginklą policijos pareigūnai išsivežė į komisariatą. Kaip vėliau informavo Lina Banienė, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė, pistoletas – karo laikų. Ikiteisminis tyrimas nepradėtas. Pistoletas saugomas Tauragės policijos komisariate, vėliau bus sunaikintas.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras