Skaudvilėje medis užvirto ant namo stogo(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-06-22 08:30

Mortos Mikutytės asociatyvi nuotrauka

Vakar vakare vasariškus orus pakeitė vėjas, lietus ir žaibai. Nors bene rimčiausiai nukentėjo Plungės rajonas, Tauragės rajone gelbėtojai taip pat turėjo darbo – teko šalinti medį, atsirėmusį į namo stogą.

Apie būsimą škvalą gyventojams buvo pranešta skelbiant orų prognozes. Bet turbūt niekas nesitikėjo, kad jis pridarys tiek bėdų. Internete plinta išvartytų medžių vaizdai, kai kurie jų virto ant gyvenamųjų namų stogų. Kai kur vietoje lietaus pasipylė ledukų kruša.

19.31 val. pranešta apie Pagėgių savivaldybės Šilgalių kaime pavojingai pasvirusį medį. Šis virsdamas atsirėmė į kitą medį ir laikėsi pasviręs virš kelio važiuojamosios dalies. Ugniagesiai jį supjaustė ir patraukė į šalikelę.

Nors Tauragės rajonas rimtesnių pasekmių išvengė, nelaimė nutiko Skaudvilėje. 21.20 val. ugniagesiams gelbėtojams pranešta, kad ant Upynos skersgatvyje esančio gyvenamojo namo stogo užvirto medis. Atvykę gelbėtojai medį supjaustė ir patraukė nuo stogo.

Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininko Tado Vosyliaus teigimu, nemažai medžių išvirto Sakalinės miškuose, važiuojant keliu link Jurbarko. Tačiau eismui jie netrukdo.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras