Sankryžoje prie turgaus grėsmingai skraidė automobiliai (16)

Regina GENIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2019-03-05 12:45

Nuo smūgio detalės pažiro į visas puses. Reginos Genienės nuotraukos

Prie didžiojo turgaus, dažnais eismo įvykiais pagarsėjusioje sankryžoje, vėl įvyko didžiulė avarija. Čia susidūrė automobiliai, laimei, nukentėjusiųjų išvengta.

Iš Dariaus ir Girėno gatvės „Ford“, sukdamas į kairę, į Bernotiškės gatvę, nepraleido priešais važiavusio automobilio „Toyota Corolla“. Nuo smūgio pastarasis keletą metrų lėkė ir sustojo ant pėsčiųjų ir dviračių tako. Tik laimingo atsitiktinumo dėka nenukentėjo nė vienas pėsčiasis.

Sužalojimų išvengė automobilių vairuotojai ir viena pakeleivė. Policijos pareigūnams patikrinus paaiškėjo, kad abu vairuotojai buvo blaivūs. Dvidešimtmetis „Ford“ vairuotojas Liutauras, daręs lemtingą posūkį, pasakojo, kad džiaugiasi, jog nenukentėjo su juo važiavusi močiutė. Dėl įvykio jis skundėsi prastomis eismo sąlygomis, blogu matomumu, jaunuolis apgailestavo, kad šioje vietoje dar nėra šviesoforo.

Vienas automobilis „nutūpė“ ant dviračių tako

Keturiasdešimtmetis Alvydas, „Toyota Corolla“ vairuotojas, važiavo į namus pietauti, mat gyvena netoliese, už šimto metrų nuo įvykio vietos. Jis apgailestavo, kad visiškai suniokota kairioji automobilio priekio dalis, teigė, kad draudimo agentūra pasakys, ar verta ją taisyti. Į namus jo automobilio partempti atskubėjo kaimynas. Panaši avarija šio vairuotojo gyvenime jau antroji.

Kita transporto priemonė sulamdyta nepataisomai

Labai stipriai aplamdyta ir raudonos spalvos „Ford“. Jai išgabenti iš įvykio vietos buvo pasitelkta Techninės pagalbos tarnyba. Policijos pareigūnų teigimu, automobilis sumaitotas nebepataisomai.

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras