Naujoji poliklinikos stebėtojų taryba: reikia kelti algas mažiausiai uždirbantiems(1)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2015-10-15 10:57
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Spalio 8-ąją į pirmąjį susirinkimą rinkosi Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) naujoji stebėtojų taryba. Išsirinkusi pirmininką, taryba svarstė įvairius klausimus – nuo darbuotojų atlyginimų iki greitosios pagalbos automobilių pirkimo. 

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės PSPC direktorius Donatas Petrošius, stebėtojų tarybos pirmininku išrinktas Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis. Taryboje yra du steigėjo (Tauragės rajono savivaldybės) atstovai – vicemerė Aušrinė Norkienė ir Modestas Petraitis, savivaldybės tarybos narys Silverijus Statkus, visuomenės atstovė Vilma Juškienė ir PSPC profesinių sąjungų atstovė, medikė Irena Stripeikienė.

Susirinkę stebėtojų tarybos nariai buvo supažindinti su įstaigos struktūra, darbuotojų ir etatų skaičiumi, teikiamomis paslaugomis, pristatyta įstaigos pajamų ir išlaidų analizė.

Pasak įstaigos direktoriaus, susirinkime svarstyti įstaigos darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos, etatų sąrašo pakeitimai. Stebėtojų tarybos nariai pritarė siūlomiems darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos pakeitimams, išskyrus apmokėjimui už gerus darbo rezultatus. Stebėtojų tarybos pirmininkas M.Petraitis paprašė parengti detalią apmokėjimo už gerus darbo rezultatus tvarką ir ją svarstyti kitame stebėtojų tarybos posėdyje.

Susirinkimo metu buvo pateikta informacija apie greitosios medicinos paslaugų organizavimą, šio padalinio darbuotojų darbo užmokesčio padidinimą, naujų greitosios medicinos pagalbos automobilių įsigijimą.

Apie stebėtojų tarybos posėdyje svarstytus klausimus savo „Facebook“ profilyje skelbia ir savivaldybės administracijos direktorius M.Petraitis. Pasak jo, susirinkime nuspręsta pirkti du greitosios medicinos pagalbos automobilius, tiesa, prieš tai įstaigos vadovas stebėtojų tarybai turės pateikti variantus, kiek pirkinys kainuotų įsigyjant lizingu ir kiek – mokant iš karto.

Stebėtojų tarybos pirmininkas rašo ir apie kitus posėdyje priimtus sprendimus: profilaktinius sveikatos patikrinimus galės atlikti ne tik šeimos, bet ir kiti gydytojai, priedus prie atlyginimo galės gauti mokslo laipsnius turintys gydytojai. Nuspręsta padidinti atlyginimus mažiausiai uždirbantiems darbuotojams – akušeriams, odontologų padėjėjams, bendrosios praktikos slaugytojoms, dirbančioms skiepų kabinete, Chirurgijos ir kituose skyriuose. Maždaug 5 proc. padidinti ir greitosios medicinos pagalbos slaugytojų ir vairuotojų atlyginimai.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras