„Maltiečiai“ vaišino pareigūnus kava(10)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-09-04 14:01

Šįryt pliaupiant lietui prie pėsčiųjų perėjų budėję policijos pareigūnai buvo maloniai nustebinti – „Tauragės maltiečiai“ – aktyvūs, kūrybingi ir kitais besirūpinantys žmonės, kuriuos jungia savanorystė, pavaišino juos karšta kava.

Apie gražią akciją „maltiečiai“ papasakojo savo feisbuko paskyroje, įdėjo ir trumpą filmuką. „Šį darganotą rytą puodeliu kavos pradžiuginome policijos pareigūnus ir jų talkininkus, padedančius Tauragės moksleiviams saugiai atvykti į mokyklas. Dėkojame jiems už tarnystę“, – rašo jie.

„Tauragės kurjerio“ pakalbintas Tauragės maltiečių vadovas Saulius Oželis papasakojo, kad šįryt jie kava pavaišino 10 prie perėjų budėjusių pareigūnus ir jų talkininkų – daugiau nespėjo.

– Tiek metų matom, kad policijos pareigūnai saugo mūsų vaikiukus. Norėjosi pasakyti jiems ačiū, o geriausias ačiū tokiu blogu oru, kai lyja, pagalvojom, būtų kavos puodelis, – paklaustas, kaip kilo tokia mintis, sakė jis.

Ir tuo pačiu, pasak jo, dar vieną „zuikį nušovė“: pamokė vaikus, kad reikia dalintis, kad reikia dėkoti.

– Tai buvo ir gerumo pamoka – kad reikia matyti, kas aplink. Juk policijos pareigūnus prisimenam, kai kas nors atsitinka, o kai viskas gerai, lyg ir pamirštam, nepagalvojam apie juos, – kalbėjo S.Oželis.

Kavą pareigūnams dalino savanorė, Vaikų dienos centro auklėtinė Kamilė.

Pasak gerais darbais garsėjančio S.Oželio, pareigūnai reagavo labai nuoširdžiai – ir sutriko, ir apsidžiaugė, ir buvo dėkingi.

– Matosi, kad jie moka dirbti su vaikais. Išsilavinę dabar mūsų policininkai. Ypač įsiminė prie „Šaltinio“ progimnazijos budėjusi jauna pareigūnė, – sakė S.Oželis.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras