Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų delegacija vis dėlto atvyko į Tauragę(6)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2016-02-23 14:56
Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka

Klaipėdos pramonės prekybos ir amatų rūmų delegacija Tauragės savivaldybėje (iš kairės) Rimantė Šniuolytė-Novikovė, Sigitas Mičiulis, Lina Kavaliauskienė, Viktoras Krolis. Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka

Nors buvo atšaukę susitikimą Tauragėje, Klaipėdos pramonės prekybos ir amatų rūmų atstovai šiandien vis dėlto atvyko susitikti su Tauragės rajono meru Sigitu Mičiuliu. Susitikime dalyvavo meras, jo pavaduotoja Aušrinė Norkienė ir tarybos narys Antanas Stankus.  

Susitikimo išvakarėse rūmų atstovai žiniasklaidą informavo, kad į Tauragę nevažiuos, nes susitikti su jais tepanoro trys Tauragės verslo atstovai. Tačiau į negausų susitikimą vis dėlto atvyko. Vadovaujami rūmų generalinio direktoriaus Viktoro Krolio, svečiai iš Klaipėdos pristatė galimybes ir programas, skirtas verslo pradžiai ir plėtrai. Buvo pristatyti Klaipėdos pramonės prekybos ir amatų rūmų vykdomi europiniai ir tarptautiniai projektai. 

Pasak V.Krolio, rūmai norėtų aktyvesnio bendravimo su Tauragės savivaldybe ir galėtų pasiūlyti savo pagalbą jau veikiančioms ir apie verslo plėtrą svarstančioms įmonėms. Rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Lina Kavaliauskienė sakė, kad kartu su partneriais Lenkijoje rengiamas europinis projektas, skirtas skatinti inovacijų ir mokslinių tyrimų diegimą į gamybą.

Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis, padėkojęs svečiams už atvykimą, teigė, kad naujų, gerai apmokamų darbo vietų kūrimas Tauragėje yra jo ir jo komandos veiklos prioritetas.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras