Internautai gėdija šiukšlintojus: štai, ką nedorėliai paliko prie Juodežerio(9)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-08-07 12:06

Štai ką po savęs palieka poilsiautojai. Nuotrauka iš socialinio tinklo „Facebook“

Po šio savaitgalio socialinio tinklo „Facebook“ Tauragės turgelio profilyje tauragiškiai aktyviai dalijasi Šilinės girininkijos teritorijoje tyvuliuojančio Juodežerio poilsiavietės nuotraukomis. Deja, ne dėl šio gamtos stebuklo, juodo vandens, nes šio vandens telkinio dugną dengia storas tamsiai rudo dumblo sluoksnis, ir ne dėl gražiai įrengtos poilsiavietės. Žmonės viešai išreiškė pyktį nevalyvais poilsiautojais.

„Nors nuolat sakoma, kad „Tauragės turgelis“ nėra „gėdos lenta“ ir tokie įrašai čia netinkami, surizikuosiu paskelbti. Rugpjūčio 5–6 dienomis prie Juodežerio vyko smagus pasisėdėjimas su štai tokiais „nuostabiais“ rezultatais. Gal kas žinote asmenis, kurie taip papuošė mūsų visų Juodežerį? Prašau pakelti postą, nes tikiu, kad šie asmenys tikrai atpažins save“, – prašė nuotraukas paskelbusi įrašo autorė. 

Per dieną šias feisbuke paskelbtas nuotraukas peržiūrėjo, pasidalijo ar pakomentavo per 100 internautų. Priekaištų ir epitetų tiems, kurie taip negražiai, pasielgė nepagailėta.  

Šilinės girininkijos girininkas Bronislovas Ambrozas „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad Juodežerio  poilsiavietė šįryt jau buvo sutvarkyta. Girininkijos darbuotojų jau nebestebina „kiaulių“ palikta netvarka.

– Visko pasitaiko. Susitvarkom ir tiek. Prie Juodežerio mūsų darbuotojas važiuoja tvarkytis kelis kartus per savaitę. Savaitgalį nevažiuojam, nes tuomet poilsiautojai keičia vieni kitus. Šią vasarą jau ir statinius buvo sulaužę. Kaip įprasta tai nutinka vasaros pradžioje, kai jaunimas pasibaigus mokslo metams pradeda atostogauti, ir rudenį, kai jaunuoliai susitinka po atostogų. Vis dėlto gerai, kad yra žmonių, kurie netoleruoja tokio kiauliško elgesio, – žurnalistei sakė B.Ambrozas.

Žurnalas „Miškai“ 2014 m. Tauragės rajone tyvuliuojantį Juodežerį įtraukė į gražiausių šalies vietų sąrašą.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras