Ieškoma, kas trejus metus prižiūrės rajono kelius(0)

Virginijus JUŠKYS | virginijus@kurjeris.lt

2016-02-08 14:12

Redakcijos archyvo nuotrauka

Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia Kelių priežiūros ir plėtros programos ir savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamų vietinės reikšmės kelių ir gatvių priežiūros ir remonto darbų Tauragės mieste ir rajone pirkimo konkursą.  

Konkurse dalyvausiančios įmonės turės pateikti perkančiajai organizacijai – Tauragės rajono savivaldybės administracijai įkainius, kuriuos taikytų atlikdamos vietinės reikšmės kelių ir gatvių priežiūros bei remonto darbus. Palankiausią kainą pateikusioms įmonėms vėliau bus pasiūlyta dalyvauti atvirame konkurse gatvių bei kelių priežiūros ir remonto darbams atlikti. Konkursą laimėjusioms įmonėms teks prižiūrėti kiek daugiau nei 900 kilometrų Tauragės rajono vietinės reikšmės kelių ir gatvių.

Konkurso laimėtojos rajono keliuose ir gatvėse remontuos duobes, greideriuos žvyrkelius, žiemą nuo kelių valys sniegą, barstys smėlio ir druskos ar druskos tirpalo mišiniu, keis ir remontuos lietaus kanalizacijos šulinių liukus, lygins bei atstatys kelkraščius, vykdys kitus kelių ir gatvių priežiūros darbus.

Šiuo metu Tauragės rajono vietinės reikšmės kelius ir gatves prižiūri net septynios įmonės – valstybinė įmonė „Tauragės regiono keliai“, UAB „Dunokai“, UAB „Šilutės komunalininkas“, UAB „Baltuvos projektai“, AB „Kauno tiltai“, UAB „Uliksas“ ir UAB „Saugvila“. Naująjį rajono vietinės reikšmės kelių ir gatvių priežiūros bei remonto įkainių konkursą Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia dėl to, kad sutartys su dabartiniais kelių ir gatvių prižiūrėtojais baigia galioti šių metų gegužę. Naujos sutartys planuojamos pasirašyti trejiems metams.

Savivaldybės darbas

Kaip vertinate savivaldybės darbą?

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras