Gaurės seniūnas apsiprato būti skundžiamas: „Ką padarysi, yra gyventojų kontrolė“(7)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2017-06-12 13:36

Greiderio vairuotojas teigė seniūno keliuko nelyginęs. Autorės nuotrauka

Tarnybinė padėtis kartais kursto aplinkinių įtarumą, esą valdišką darbą dirbantis asmuo būtinai iš jos turės asmeninės naudos. Antradienį netoli Gaurės seniūno Vidmanto Skiriaus namų stabtelėjo kaimo kelius lyginantis greideris. Gyventojai susirūpino, kad seniūnas galimai lygina į jo namus vedantį kelią.

– Ką tik užpylė žvyro. Ir dabar matome stovintį greiderį. Matyt, seniūnas išsipylė ir savo keliuką, turbūt lyginasi jį iš valdiškų pinigų. Pamenu, prieš porą metų buvo panaši situacija, mačiau, kad link seniūnio namų veža žvyrą. Tada pasistabdžiau seniūną ir paklausiau, kiek kainavo žvyras. Jis tada nežinojo. Tai kaip gali nežinoti, jei jau perki sau? Norėtume, kad pasidomėtumėte, iš kokių pinigų atliekami darbai, – kalbėjo į redakciją paskambinusi vietinė gyventoja.

Nuvykę į vietą pasikalbėjome su jau namo važiuojančiu greiderio vairuotoju.

– Tai ne į seniūno namus vedantis kelias. Taip, žvyro buvo papilta ties posūkiu į seniūno keliuką. Kelias buvo duobėtas, užpylėme duobes, išlyginau. Tačiau lygiai taip pat taisome ir kitus seniūnijos kelius. Net į ganyklas vedančius keliukus, – aiškino greiderio vairuotojas.

Vyras atvertė žemėlapį, kuriame sužymėti taisomi keliai. Jis patikino esantis UAB „Uliksas“ darbuotojas, šią įmonę esą samdo seniūnija. Vairuotojas sakė, kad Gaurės seniūnijoje darbuosis apie mėnesį.

Į seniūno namus vedantis keliukas grįstas balta skalda. Seniūnas V.Skirius teigė specialiai naudojęs kitos spalvos gruntą, o gyventojų įtarinėjimų sulaukiantis nebe pirmą kartą.

– Galiu atspėti gyventoją, kas jums pasiskundė. Prieš dvejus metus buvau nusipirkęs smėlio. Taip pat jai kilo klausimų. Vežiau tada administracijos direktoriui sąskaitą, kad įrodyčiau, už kokius pinigus pirkau. Pernai pasipyliau skaldą tokią, kad skirtųsi nuo tos, kurią naudoja valdiškiems keliams, kad nebekiltų klausimų. Ką padarysi, yra gyventojų kontrolė, – kalbėjo seniūnas.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras