Gatves šluoti ragina naktimis(5)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2019-05-17 06:29

„Dunokų“ direktoriaus Audriaus Mosėjaus teigimu, naktį gatves šluojančio traktoriaus keliamu triukšmu miesto gyventojai nebūtų patenkinti. Mortos Mikutytės nuotrauka

Galima pasidžiaugti, kad Tauragės mieste centrinės gatvės tvarkingos, nušluotos ir sutvarkytos. Kasdien ryte galima sutikti darbininkų, jas uoliai šluojančių. Tačiau redakcijon paskambinęs vyriškis pasipiktino sukeltu dulkių debesimi.

– Esu dabar Šilalės gatvėje. Pro mane pravažiavo gatvę šluojantis traktoriukas. Priekyje jo matosi, kad bėga vandens lašiukai. Bet jau taip mažai, kad vos vos laša. Ir pakilo dulkių debesis, net langus teko uždaryti. O skelbiam, jog plinta tuberkuliozė. Juk ant tos žemės visko ten prikibę yra. Ar negali tokių darbų daryti naktį, kai ir eismas mažesnis? Visa Europa tokius darbus daro naktį. Ar mes ne Europoje? – piktinosi „Tauragės kurjerio“ skaitytojas.

Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius priminė, kad gatves traktoriuku nušluoja UAB „Dunokai“.

– Tas, kuris vairuoja traktorių, turi darbo valandas. Naktį reikia daugiau mokėti. Be to, jei bus daug vandens, tai nepašluosi – pavyzdžiui, po lietaus mes nešluojam. Būna, kad pakeliam darbininką anksti ryte, apie 5 val., kad nušluotų intensyvaus eismo gatves. Bet čia ne Niujorkas, kad šluotume naktimis, – argumentus išdėstė seniūnas.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras