„Dunokai“: nespėjame atsakinėti į ne mums skirtus skundus(14)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-08-22 12:24

Kai kurie konteineriai daugiabučių aikštelėse trečiadienį buvo pilnutėliai, tačiau „Ekonovus“ teigia, kad atliekas išveža net dažniau, nei priklauso. Autorės nuotrauka

Savivaldybės kontroliuojamą bendrovę vienas po kito palieka ilgamečiai darbuotojai. Bendrovės vadovas tikina, kad jo pavaldiniai supanikavo, ir savo ruožtu negaili priekaištų didžiausiam konkurentui – naujajam atliekų vežėjui bendrovei „Ekonovus“. Esą miestas skęsta šiukšlėse. Šie atkerta – „Dunokų“ direktorius perdeda.  

Nuo rugpjūčio 1-osios komunalines atliekas Tauragės mieste ir rajone iš gyventojų surenka bendrovės „Ekonovus“ šiukšliavežės. Nors ilgus metus šią paslaugą teikusios bendrovės „Dunokai“ vadovas Audrius Mosėjus dėl to per daug nesielvartauja, mat nebeteikiant šios paslaugos sumažėjo ir išlaidų, tačiau sako, kad supanikavę iš darbo savo noru jau išėjo 14 bendrovės darbuotojų. Šiuo metu „Dunokuose“ dirba 72 žmonės.

– Žmonės supanikavo. Išsigando. Visi jie išėjo savo noru, nors siūlėme jiems pasilikti – siūlėme kitokį darbą, tačiau jie nesutiko, – „Tauragės kurjeriui“ sakė „Dunokų“ direktorius A.Mosėjus.

Pasak A.Mosėjaus, „Ekonovus“ įdarbino tik tris buvusius „Dunokų“ darbuotojus.

Nors „Dunokai“ iš gyventojų surenka rūšiuotas atliekas – pakuotes ir stiklą, A.Mosėjus sako, kad naudos iš to įmonei nedaug. 

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

Rugsėjo 1-oji

Ar vaikams jau nupirkote priemones Rugsėjo 1-ajai?

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras