Balandį šiluma Tauragėje brango (0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-04-13 13:51
"Tauragės kurjerio" archyvo nuotrauka

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija skelbia balandžio mėnesio šilumos kainų statistiką. Tauragė šioje lentelėje iš ketvirtos smuktelėjo į penktąją vietą, tačiau šilumos kaina Tauragėje palyginti su kitais miestais išlieka nedidelė.

Kovą šilumos kaina Tauragėje siekė 5,01 ct/kWh, balandį pakilo iki 5,09 ct/kWh. Tai Tauragės šilumos tinklus šilumos tiekėjų lentelėje nusmukdė į penktąją vietą. Pigiausiai šiuo metu už šildymą moka Utenos, Vilniaus ir Šiaulių gyventojai. Ketvirtoje vietoje – Kaunas. Brangiausia šiluma – Biržuose.

Pastarąjį mėnesį šiluma labiausiai pigo Kauno gyventojams – beveik 11 proc., Klaipėdoje – beveik 8 proc., Vilniuje – beveik 3 proc.

Artimiausiomis dienomis baigti šildymo sezono neketinama, nors ankstesniaisiais metais šildymas būdavo nutraukiamas jau balandžio viduryje. Šilumininkai pastebi, kad pavasariai kasmet, kaip ir šildymo sezonas, nusitęsia. Gali būti, kad šildymas Tauragėje šiemet bus išjungtas tik pačioje balandžio pabaigoje. Artimiausiomis dienomis meteorologai prognozuoja šalnas ir net sniegą. Šildymo sezonas paprastai baigiamas, kai vidutinė paros temperatūra pakyla aukščiau 10 laipsnių.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras