Valstybės atkūrimo dienai – vėjo varpelių skambesys (11)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2017-02-16 06:53

MKC bendruomenė paminėjo Vasario 16-ąją. Autorės nuotrauka 

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – Vasario 16-ąją – Moksleivių kūrybos centro (MKC) bendruomenė paminėjo susibūrę į pilietinę akciją „Skambanti Lietuva“. Sugužėję į pilies kiemelį ir būrelius lankantys vaikai, ir jų mokytojai linksmai dainavo, kartu trepsėjo su orkestro šokėjomis ir žadino vėjo varpelius, kuriems patiems suskambėti nepakako vakar pūtusio silpno vėjelio.

Trečiadienį MKC bendruomenei norėjosi, kad vėjelis pūstų stipresnis ir pačiais įvairiausiais garsais suskambėtų vėjo varpeliai, sukabinti pilies kiemelyje. Juos gamino ne tik įvairius būrelius lankantys moksleiviai, bet ir jų vadovai. Kaip pasidžiaugė MKC direktorė Jolanta Kazlauskienė, akcijai neabejingi liko ir įstaigos darbininkai.

Susirinkusiesiems direktorė J.Kazlauskienė padėkojo už išmonę gaminant vėjo varpelius, ir palinkėjo, kad jie skambėtų laisvės vėjo ritmu.

– Laisvas žmogus – kuriantis žmogus, – pabrėžė MKC vadovė.

Linksmas dainas pilies kiemelyje dainavo MKC solistės. O pagal lietuviškų dainų popuri šoko šiais mokslo metais veiklą pradėjusios orkestro šokėjų grupės narės.

Plačiai apie akciją neskelbusi bendruomenė sulaukė ir svečių. Jie grožėjosi išradingai pagamintais vėjo varpeliais. Jų apžiūrėti stabtelėjo ir MKC kaimynai, Tauragės krašto muziejininkai.

Baigę trumpą koncertą „pilinukai“ patys sukėlė vėją ir varpeliai suskambėjo.

Kartu pasitarę nusprendė, kad vėjo varpeliai skambės iki kitos svarbios dienos – Kovo 11-osios.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras