Tauragės pareigūnai davė pinigų ir palydėjo į autobusą(12)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-02-13 14:24

Renaldo Malycho nuotrauka

Neseniai Policijos departamentas skelbė, kad Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vidurnaktį neradę vaiko teisių apsaugos specialistų rūpinosi iš girtaujančių tėvų paimtais aštuoniais nepilnamečiais vaikais.  Apie nuoširdų pareigūnų darbą byloja dar viena istorija – jie padėjo klaipėdiečiui saugiai pasiekti namus. Vyras iš Tauragės į Klaipėdą buvo pasišovęs eiti pėsčias. 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnai gavo pranešimą, kad tamsiu paros metu kelyje Tauragė–Šilalė važiuojamąja kelio dalimi einantis vyras nedėvi atšvaitų ir kelia pavojų eismo saugumui.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė Tauragės policijos komisariato atstovė spaudai Rūta Janavičiūtė, ieškoti vyriškio išvyko policijos ekipažas. Kelyje Tauragė–Šilalė, ant Šunijos tilto, pareigūnai – Tauragės rajono kriminalinės policijos tyrėja Inga Jakštienė ir komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Patrulių būrio vyriausiasis patrulis Nerijus Gedgaudas – pastebėjo Šilalės kryptimi einantį vyriškį. Pareigūnai išsiaiškino, kad 43-jų klaipėdiškis neturi kaip grįžti į namus, todėl tiesiog ėjo. Policininkams jis sakė, kad jam pritrūko vos kelių eurų iki autobuso bilieto. Pareigūnai nepaliko nelaimėlio likimo valioje ir iš savo asmeninių lėšų pridėjo trūkstamą sumą. Kadangi iš Tauragės tuo metu į Klaipėdą autobusų reisų nebebuvo, pareigūnai jį nuvežė į Kryžkalnio autobusų stotį, iš kur klaipėdiečiui beliko saugiai pasiekti namus.

Tauragės policijos komisariato atstovė spaudai R.Janavičiūtė primena, kad tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui pėstieji privalo dėvėti šviesą atspindinčius elementus. Atšvaitas – efektyvi priemonė, siekiant išvengti skaudžių pasekmių kelyje.

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras