Netrukus „Ereliukui“ bus ieškoma naujų savininkų(13)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2017-02-20 08:36

Šiuo metu „Ereliukas“ „atviras“ visiems. Autorės nuotrauka

Nuo 2013 metų, kai iš buvusio vaikų darželio „Ereliukas“ pastato išsikraustė paskutiniai darželinukai, nebuvo metų, kai į jį nemėginta įsilaužti. Langai išdaužyti, durys išlaužytos. Šiemet turėtų vykti aukcionas, kurio metu bus mėginama pastatą parduoti.

Apie kasmet vis labiau niokojamą pastatą priminė Ričardas Cvirka, Ateities tako gyventojas. Vyras sako pastebėjęs išlaužtas pastato duris, pro kurias į vidų lenda girtuokliai ir paaugliai.

– Tie benamiai dar nieko, bet chuliganai visai baigia pastatą suniokoti. Betrūksta, kad tik padegtų. Girdėjau, kad pastatą svarstoma parduoti. Kodėl gi jame negalėtų būti įrengtas, pavyzdžiui, sporto klubas? Kaip, pavyzdžiui, mėsos kombinato patalpose. Dabar tik policija atvyksta, išvaiko latrus. Buvo ten garažas, dabar viskas išlaužyta – kaip po viesulo. Primena laikus, kai buvo siaubiamos fermos, viskas iš jų nešama, tai čia dabar taip pat, tik toks kraupus vaizdelis mieste ir visų matomas, – apmaudą liejo Ateities tako gyventojas.

Maždaug prieš metus prie pastato sumontuotos keturios vaizdo stebėjimo kameros, kuriomis stebima buvusio darželio teritorija. Nuo 2015 metų spalio į pastatą mėginta įsilaužti penkis kartus. Rajono savivaldybės administracijos duomenimis, padaryta žala nenustatyta.

Kaip informavo Dovydas Kaminskas, mero patarėjas, šiuo metu rengiami dokumentai pastatui ir jam priklausantiems kitiems objektams parduoti. Turtas įvertintas 242 600 eurų.

– Į šią sumą įeina pastatas-mokykla, garažas, kiti inžineriniai statiniai, žemės sklypas. Buvęs vaikų darželis ,,Ereliukas“ įtrauktas į viešame aukcione parduodamo Tauragės rajono savivaldybės nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašą. Šiuo metu baigiami tvarkyti dokumentai, reikalingi turtui parduoti. Tiksliai atsakyti negalime, kada vyks aukcionas, nes laukiame dokumentų iš Turto banko, preliminariai šių metų balandžio mėnesį, – teigė D.Kaminskas.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras