Pagerbti krašto medikai(8) 

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2017-05-04 09:37
Margaritos Rimkutės nuotrauka

Kultūros rūmų salė buvo pilnutėlė. Margaritos Rimkutės nuotrauka

Trečiadienį Tauragės kultūros rūmuose vyko iškilmingas Medicinos darbuotojų dienos minėjimas. 32 rajono medikams meras Sigitas Mičiulis įteikė padėkas.

Už ilgametį, sąžiningą ir kruopštų darbą dėkota: Tauragės ligoninės darbuotojoms: Birutei Kalinskienei, Vandai Liekienei, Zifrinai Lobinienei, už atsidavimą darbui ir pacientų gerovei bei profesionalumą: Alfredui Orui, Birutei Baužienei, Birutei Remeikienei, Ramutei Šimaitienei, Alvyrai Gvildienei, Virginijai Prišmantienei,Onai Laurinskienei, Irenai Narbutienei.

Už ilgametį nepriekaištingą darbą, atsidavimą savo profesijai dėkota Skaudvilės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės gydytojams Stefanijai Ivanauskienei ir Antanui Guobiui. Padėkos įteiktos ir UAB „Medicum centrum“ darbuotojams: Ievai Kulikovskytei, Vaidai Laucienei, Rūtai Artiomkinienei.

Už ilgametį ir nuoširdų darbą bei lojalumą įstaigai dėkota Tauragės pirminės sveikatos priežiūros (PSPC) darbuotojoms: Irenai Diglienei ir gyd. Valentinai Mockevičienei.  Už profesionalumą ir nuoširdų darbą padėkos įteiktos gydytojoms: Gražinai Sauspreikšaitienei, Vitalijai Daukšienei, Albinai Mačionienei , Raimundai Venckaitienei, Tomai Geštautaitei, Ivetai Skurvydienei, Rasai Seneckienei.

Padėkota UAB „InMedica“ darbuotojoms: Felicijai Kemeklienei, Vidai Paulauskienei ir Vilmai Krasauskaitei.

Įvertintos ir šios specialistės: Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Birutė Einikienė (už taurų žmogiškumo ir profesionalumo derinį saugant ir stiprinant mokinių sveikatą), Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“ vaikų slaugytoja Stasė Tamulytė, Lauksargių globos namų vyresnioji slaugytoja Dita Petraitienė. Dėmesys parodytas ir gydytojai odontologei Rimutei Abukauskienei, jai įteikta padėka už ilgametę profesinę veiklą, nuoširdų ir pasiaukojantį darbą.

Profesinės dienos proga rajono medikus sveikino Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis,  Seimo narės padėjėja Sandra Triukaitė-Valinčienė, viešosios įstaigos Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Donatas Petrošius, viešosios įstaigos Tauragės ligoninės direktorius Irmantas Mockus. Dainomis džiugino Tauragės choras „Gloria“ ir Ovidijus Vyšniauskas.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras