Tauragėje lankosi Japonijos ambasadorius(28)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-10-28 11:08

Japonijos ambasadoriui įteikta atminimo dovana. Autorės nuotrauka

Šiandien priešpiet į Tauragės rajono savivaldybę atvyko Japonijos ambasadorius Toyoei Shigeeda. Vizito tikslas – susipažinti su Tauragės kraštu. 

Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeed su rajono meru Sigitu Mičiuliu trumpo pokalbio prisėdo mero kabinete. Svečią priėmė ir vicemerė Aušrinė Norkienė bei tarybos narys Darius Stankus.

Meras trumpai pristatė svečiui Tauragės rajoną, kuriame, pasak S.Mičiulio, gyvena darbštūs žmonės, o pats kraštas menkai pažeistas civilizacijos. Meras pasidžiaugė, kad Tauragėje veikia nemažai užsienio kapitalo įmonių.

– Japonų įmonių, deja, neturime, – pabrėžė meras.

Japonijos ambasadorius T.Shigeeda padėkojo už priėmimą ir pristatė savo vizito tikslą – sustiprinti pirmiausia kultūrinius ryšius.

– Kiekvienas regionas savitas ir šiandien noriu susipažinti su Taurage bei užmegzti glaudesnius ryšius. Jei atvyktų daugiau turistų, vėliau galima tikėtis ir verslo ryšių plėtimosi, – susitikimo metu kalbėjo ambasadorius.

Pasak ambasadoriaus, į Lietuvą per metus atvyksta apie 20 tūkst. Japonijos turistų. Lietuvoje jie užsibūna dieną–dvi ir keliauja toliau, o ambasadoriaus tikslas – kad Japonijos turistų viešnagė po dieną užtruktų šalies sostinėje ir Kaune, ir dar dieną kitą šalies regionuose.

Po pietų svečias susipažins su Tauragės pramone, turizmo objektais.

Skaityti komentarus (28) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras