Šlaitas sparčiai slenka žemyn(8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2016-10-31 13:55

Margaritos Rimkutės nuotrauka

Nuotraukoje matyti dar vienas dėl slenkančio kalno šlaito nuvirtęs medis ties Jūros upės pėsčiųjų ir dviratininkų tako įgriuva. Prieš porą metų įrengtas takas ir toliau ardo kalno šlaitą, purvo nuošliaužos dar kartą praeiviams primena apie įgyvendintą neapgalvotą architektų viziją.

Pirmadienį žurnalistams miesto seniūnas Virginijus Žilius teigė apsilankysiantis vietoje ir įpareigosiantis darbininkus, jei medis kelia grėsmę praeiviams, jį nupjauti.

– Prieš tai jau teko pjauti apie porą taip pat nuvirtusių medžių. Kalnas ardomas dėl ten esančių šaltinių. Kai buvo įrenginėjamas pėsčiųjų takas nebuvo įrengtas nutekėjimas vandeniui, o gal vėliau jis buvo sugadintas, nežinia... Ne pirmą kartą mes susiduriame su projektuotojų neapgalvotais sprendimais. Žinoma, labai svarbu užsakovui kritiškai vertinti jų siūlymus. Ten žadama tą taką tvarkyti, kiek žinau, norint sutvirtinti šlaitą reikėtų kalti polius, – mintimis dalijosi seniūnas.

Kaip savo  „Facebook“ paskyroje skelbia administracijos direktorius Modestas Petraitis, rajono taryba priėmė sprendimą skirti lėšų takui sutvarkyti, jau yra parengtas techninis projektas, bus skelbiamas viešasis konkursas rangovams išaiškinti.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras