Dėl stipraus vėjo lūžo medžiai, išjungtas miesto fontanas (2)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-10-06 08:36

Dėl prineštų lapų laikinai išjungtas fontanas. Renaldo Malycho nuotrauka

Įsismarkavęs vėjas, nors didelių nuostolių, pirminiais duomenimis, nepridarė, bet ant kelių virto medžiai, mieste prilaužyta medžių šakų, o dėl prineštų lapų trumpam išjungtas fontanas miesto centre.  

Miesto seniūnas Virginijus Žilius ketvirtadienio rytą sakė, kad informacijos apie ypatingus vėjo padarinius kol kas neturi. Pasak seniūno, buvo pasiguodimų dėl ant važiuojamųjų gatvių dalių užkritusių sausų medžio šakų, o apdžiūvusiomis šakomis beržus Dariaus ir Girėno gatvėje, pasak seniūno, teks genėti ar net kai kuriuos nupjauti, nes kelia grėsmę saugumui.

Sustiprėjęs vėjas į fontaną Atgimimo aikštėje, kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė V.Žilius, prinešė daug lapų, užsinešė vandens paėmimo grotelės, tad trečiadienį fontanas buvo išjungtas. Bet iki spalio vidurio, kai fontanas išjungiamas žiemai, vandens purslais tauragiškiai dar galės pasigrožėti – išvalytas fontanas bus įjungtas. Kitą savaitę, pasak seniūno, fontanas bus pradėtas ruošti išjungimui žiemai. Fontanas kasmet žiemai išjungiamas spalio viduryje.

Dėl stipraus vėjo ne vieną pranešimą vakar gavo ugniagesiai gelbėtojai. Kelyje Tauragė–Jurbarkas ugniagesiai gelbėtojai supjaustė ir nuo važiuojamosios kelio dalies į šalikelę patraukė medį, trukdžiusį eismui. Gavę pranešimą gelbėtojai vyko ir į Gaurės seniūniją, Sakalinės kaimą, bet medį nuo kelio greičiausiai jau buvo patraukę gyventojai, nurodytoje vietoje ant kelio buvo tik medžių šakų. Mažonų seniūnijos Antšunijų kaime virš važiuojamosios kelio dalies pavojingai pasvirusį medį ugniagesiai nupjovė ir patraukė į šalikelę.

Vakar per pietus ugniagesiai gavo pranešimą apie nutrūkusius aukštos įtampos laidus kelio Tauragė–Jurbarkas trečiajame kilometre. Kaip teigiama ugniagesių paros įvykių suvestinėje, vykstant sutikti elektros tinklų darbuotojai informavo, kad elektros srovę atjungė ir ugniagesių pagalba nebereikalinga.

Šį rytą, 7.19 val., Sungailiškių ugniagesių komandai telefonu pranešta, kad Mažonų seniūnijos Šaukėnų kaimo ribose dega medis. Atvykę gelbėtojai rado degantį medis. Išdegė jo vidus.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras