Zumpės valymo akcija talkininkų nepritraukė (13) 

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2016-09-10 17:58

Daivos Žebelienės nuotrauka

Šeštadienio popietę tauragiškiai buvo pakviesti į talką prie Zumpės tvenkinio, Žalgirių mikrorajone. Tvarkyti aplinkos atėjo vos keli gyventojai, smalsuolių buvo kur kas daugiau. Vieni atsivedė vaikus pažiūrėti, kaip darbuojasi Lietuvos povandeninio nardymo sportininkai bei vietiniai ugniagesiai gelbėtojai, kiti pažiūrėti, ką gi pastarieji ištrauks. 

Iš molingo tvenkinio dugno narai bei ugniagesiai traukė gyventojų paskandintas padangas, medžių šakas, įvairias atliekas. Rasta net vaikų darželio žaidimų aikštelės konstrukcija.

Akciją organizavo Tauragės rajono savivaldybė ir Tauragės „Rotary“ klubas. Kartu su trimis narais iš Klaipėdos tvenkinio dugno apžvalgos ir valymo akcijoje dalyvavo „Rotary“ klubo narys verslininkas tauragiškis Giedrius Stanevičius. Miesto seniūnija pasirūpino šiukšlių maišais ir darbo pirštinėmis. Tačiau, pasak prie tvenkinio atėjusių vietos gyventojų, nebuvo kam paraginti atėjusius žmones įsijungti į talką. Kai kurie taip ir nesuprato, kada prasidės skelbtoji talka, todėl liko tik stebėtojais.

Tauragės rajono savivaldybė Zumpės tvenkinio pakrantėje yra užsimojusi įrengti laisvalaikio parką. Jo vizija ir projektas jau parengti. 

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras