Gaurėje ir Batakiuose tris dienas vyks karių pratybos(2)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-07-07 07:06

Renaldo Malycho nuotrauka

Tauragės rajono savivaldybės administracija praneša, kad liepos mėnesį Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 307 pėstininkų kuopa Batakių ir Gaurės seniūnijose organizuoja lauko taktines pratybas.

Informuojama, kad liepos 8 d. pratybos vyks nuo 8 val. iki vidurnakčio, liepos 9 d. – visą parą, nuo vidurnakčio iki 24 val., ir liepos 10 d. – nuo vidurnakčio iki 16 val.

Gyventojų prašoma būti tolerantiškiems – atsižvelgti į vykstančius kariškių mokymus, labiau atkreipti dėmesį į judančią techniką ir imtis visų atsargumo priemonių, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.

Ir Batakių seniūnas Jonas Juozapaitis, ir Gaurės seniūnijos seniūnas Vidmantas Skirius sako, kad karių pratybos jo vadovaujamose seniūnijoje vyksta nebe pirmą kartą, žmonės į jas nebekreipia dėmesio.

– Esame informuoti, turime schemą, kur pratybos vyks. Kariai apylinkių gyventojams tikrai netrukdo. Pratybos paprastai vyksta atokesnėse vietose, labiau prie upės, kur beveik niekas negyvena. Dar niekas nėra skundęsis, nieko niekada kariai neišgąsdino, pratybos dažniausiai vyksta naktį, – sakė Batakių seniūnas J.Juozapaitis. 

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras