Pats miesto centras – su nosį riečiančiu kvapeliu(7)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-11-30 13:29

Einant Vytauto gatve pro lietaus nuotekų šulinius norisi nekvėpuoti – smarvė nosį riečia kaip reikiant

Vaikštinėjantieji pačiame miesto centre – Vytauto gatvėje – priversti raukyti nosį ir galvoti, kas ir kodėl taip dvokia. To paties teiraujasi ir į redakciją skambinantys tauragiškiai. Apie dvokiančią Vytauto gatvę „Tauragės kurjeris“ rašė lygiai prieš metus, bet problema, panašu, taip ir liko neišspręsta. Miesto seniūnas įsitikinęs, kad dėl sklindančio dvoko kalti prieš Visų šventųjų dieną gatvėje prekiavę gėlininkai.

Nemalonus kvapas Vytauto gatvėje jaučiamas nuo sankryžos su Bažnyčių gatve iki sankryžos su Dariaus ir Girėno gatve. Ir ne tik po Visų šventųjų dienos. Kaip pastebi gatvėje kalbinti ir į redakciją skambinę tauragiškiai, dvokia centrinė gatvė nuolat. Šiuo metu smarvė ypač jaučiama ne tik einant šaligatviu turgelio pusėje, bet ir kitapus gatvės. Dėl nemalonaus kvapo yra guodęsi ir kitapus turgelio įsikūrusių parduotuvių savininkai ir darbuotojai. 

Kalbintas miesto seniūnas Virginijus Žilius teigė, kad per Visų šventųjų paminėjimą prekiavę gėlininkai vandenį supylė į vandens kanalizacijos trapus. Pasak seniūno, todėl ir dvokia būtent toje gatvės atkarpoje, kurioje prekiavo gėlininkai.

– Kanalizacijos šulinius du kartus per metus praplauname. Gal ir iš parduotuvių kas pila, gi visko nesužiūrėsi, šuliniuose vanduo užsilaiko ir pradeda dvokti. Kai stipriau palyja, vanduo nubėga, – sakė seniūnas.

Pasak V.Žiliaus, seniūnija kreipėsi į „Tauragės vandenis“, kad patikrintų, ar nėra kur nors fekalinė kanalizacija ne taip prijungta, gal supainiota su lietaus kanalizacija. Bet, seniūno teigimu, vandentiekio atstovai jokių pažeidimų nerado.

– Šią savaitę praplausime šulinius, – antradienį pažadėjo seniūnas.

Kalbintas „Tauragės vandenų“ direktorius Eduardas Anulis sakė, kad paviršinių nuotekų tinklų priežiūra esanti seniūnijos rūpestis, tinklų priežiūrai jie samdo „Dunokų“ įmonę. O su fekalijų tinklais, kuriuos prižiūri E.Anulio vadovaujama įmonė, viskas esą gerai.

– Problemėlė ši yra nuolat. Per pribėgimo trapus primeta visko ir dvokia. Reikia tiesiog praplauti. Nuo gegužės mėnesio pagal savivaldybės tarybos sprendimą paviršinių nuotekų tinklų priežiūrą perims „Tauragės vandenys“. Nuo tada įmonės rūpestis bus ir fekalijų, ir lietaus nuotekų tinklų priežiūra, – „Tauragės kurjeriui“ sakė E.Anulis.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras