Ceikiškės kaime rasta sprogmenų(3)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-11-28 13:41

Du sprogmenys rasti kasant griovį elektros kabeliui pratiesti. Renaldo Malycho nuotrauka

Šiandien priešpiet visos specialiosios tarnybos ir išminuotojai skubėjo į Ceikiškės kaimą Tauragės pašonėje – aukštos įtampos kabelį tiesę darbininkai, kasdami griovį, ten rado sprogmenų.

Prieš vidurdienį „Klaipėdos energetikos“ darbininkai, ekskavatoriais pamiškėje kasdami griovį, kuriuo bus nutiestas aukštos įtampos kabelis, žemėje pastebėjo sprogmenį, netrukus – ir antrą. Darbų vadovas nedelsdamas paskambino policijai.

– Policija, greitoji medicinos pagalba, ugniagesiai suvažiavo labai greit. Teritorija buvo aptverta, Išminuotojai atvažiavo maždaug per porą valandų, – pasakojo darbų vadovas.

Paprašyta papasakoti apie įvykį, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės specialistė Rūta Janavičiūtė „Tauragės kurjerį“ informavo, kad apie 11.52 val. buvo gautas pranešimas, kad atliekant kasimo darbus pamiškėje buvo rasti karo laikų sprogmenys. Apie 12.06 val. buvo įvestas planas „Skydas“. Atvykę išminuotojai rado du Antrojo pasaulinio karo artilerijos sviedinius. Jie išgabenti sunaikinimui.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ paaiškino Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono 2-ojo sprogmenų neutralizavimo skyriaus 2-ojo būrio seržantas Linas Onusaitis, rasti 122 mm artilerijos sviediniai, likę nuo Antrojo pasaulinio karo. Jie buvo be sprogdiklių, tačiau su sprogstamąja medžiaga, taigi – pavojingi aplinkiniams.

– Sprogmenys buvo nuvežti į Viešvilės karjerą ir ten sunaikinti, – sakė seržantas. 

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras