Prie gaisrinės pjaunamos eglės(9)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-03-25 08:24

„Fu, žudikai“, – taip sureagavo viena tauragiškė, pamačiusi ugniagesių pjaunamas egles Respublikos gatvėje. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Sukruto sujudo šiandien gamtos mylėtojai ir paskambinę į „Tauragė kurjerio“ redakciją teiraujasi, kodėl Respublikos gatvėje prie ugniagesių gelbėtojų pastato pjaunamos ilgus metus miesto centrą puošusios eglės. Kaip teigia ugniagesių atstovai, eglės – labai senos.

– Tuoj visam mieste nebeliks didesnių medžių, baigia visus išpjauti, – pasipiktinimo neslėpė į redakciją paskambinusi moteris.

Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko pavaduotojas Gražvydas Mileris sako, kad medžiai seni, todėl ir pjaunami.

– Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jie gražūs ir saugūs. Jei apžiūrėtume iš visų pusių, tai vaizdas nėra toks gražus – daug sausų šakų, nėra ir gražaus vainiko. Viena eglė ir stipriai pakrypusi, o užėjus rimtesnei vėtrai ir nulūžti gali, – „Tauragės kurjeriui“ sakė G.Mileris.

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininkas Tadas Vosylius dar patikslino, kad nuo šių eglių, kurioms galėtų būti per 50 metų, bėgantys sakai gadina ugniagesių pastatą ir šaligatvio trinkeles.

G.Mileris skuba tauragiškius nuraminti, kad vietoje nupjautų medžių pasodins ką nors gražesnio, gal kalnapušių.

Iš viso ugniagesiai gelbėtojai nupjaus dvi sidabrines egles Respublikos gatvėje ir topolį kitoje pastato pusėje. Pasak G.Milerio, tarnyba yra parengusi projektą pastato apšiltinimui ir tikėtina, kad vyksiantiems darbams medžiai trukdytų.

Nupjautų medžių mediena bus išgabenta į Pagėgius, nes ten ugniagesiai gelbėtojai šildo pastatą malkomis.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras