Kalėdinėje mugėje pritrūko prekybininkų (8) 

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2016-12-17 14:00

Kalėdinė mugė. Daivos Žebelienės nuotrauka

Aikštėje prie pilies nuo ryto vyksta kalėdinė amatininkų, tautodailininkų ir prekybininkų mugė. Aikštė tuštoka. Prekiaujančių, kaip niekad, mažai. Aikštės neišplūdo ir pirkėjai. Tačiau, kaip nedažnai pasitaiko, žurnalistės pakalbinti prekybininkai nesiskundė, kad mažai pardavė. 

Matyt, atėjo tie, kuriems iš tiesų reikėjo kažko nusipirkti, o ne šiaip pasivaikščioti. Niūrus oras neviliojo. „Tauragės kurjerio“ pakalbinta Danutė sakė, kad sau pasižadėjo iš mugės neišeiti, kol nenupirks kalėdinių dovanėlių. Sau įsigijo šiltas kojines, šiek tiek rūkytų mėsos gaminių, paragavo karštos pluoštinių kanapių arbatos. Vieną pakelį nupirko seseriai dovanų. Prie saldumynų prekystalio pakalbinta Lina neslėpė, kad mugė nuvylė, nerado nieko originalaus – tas pats kaip visada ir netgi mažiau pasirinkimo.

Tačiau prekybininkai buvo nusiteikę pozityviau. Kojinėmis iš šuns vilnos prekiaujanti telšiškė „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad pirkėjai nenuvylė. Į kalėdinę mugę Tauragėje ji atvyko pirmą kartą, tačiau yra prekiavusi mugėse kitomis progomis. Kojines su šuns vilna galima įsigyti už 5–6 eurus. Prekiauti papuošalais iš Kauno atvykusi moteris taip pat nesiskundė dėl pirkėjų trūkumo, nors iš ryto jų nebuvo daug, prekybininkė tikėjosi, kad po pietų ateis daugiau. Anot jos, kiekvienam mieste savos tradicijos, vienur daugiau būna žmonių ryte, kitur ateina tik papietavę. Iš Kėdainių atvažiavę duonos ir mėsos gaminių prekeiviai pasidžiaugė, kad nešaltas oras. Rankų darbo mediniais virtuvės įrankiais ir kitais gaminiais prekiaujantis tauragiškis Zigmas Juodis taip pat buvo nusiteikęs optimistiškai. Pirmą kartą mugėje buvo prekiaujama kalėdinėmis puokštėmis. Jomis prekiavusios moterys puokštes darė pačios. Tačiau neišvengta ir kinietiškų žaislų. 

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras