Jauniausia kalėdinio bėgimo dalyvė distanciją įveikė vežimėlyje(2)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-12-17 13:49

Į Kalėdinį gerumo bėgimą sugužėjo būrys tauragiškių ir miesto svečių. Autorės nuotrauka

Šeštadienį Pilies aikštėje vyko antrasis kalėdinio ciklo renginys – Kalėdinis gerumo bėgimas, į kurį organizatorių skaičiavimu užsiregistravo 150 dalyvių. Nors pagauti geros nuotaikos ar drąsindami bėgikus, prie bėgančiųjų būrio prisijungė ir daugiau dalyvių.  

Kalėdiniame nykštukų bėgime mažiausieji 400 metrų distancija apibėgo apie Pilies aikštę. Prie finišo linijos jų laukė ir medalius užkabino linksmi personažai.

Vyresnieji, Kalėdų senelių bėgimo dalyviai privalėjo įveikti 2500 m trasą.

Nykštukų bėgimo nugalėtoja tapo Gintautė Ačaitė, nugalėtojas – Dovydas Šeputis.

Vyriausio bėgimo dalyvio titulas atiteko Aloyzui Urbikai, o jauniausia bėgimo dalyvė distanciją įveikė vežimėlyje – Viltei Dienaitei tik 2,5 mėnesio.

Tarp vyresniųjų nugalėtojų titulus laimėjo Gina Mankutė ir Aidas Čerauskas.

Gausiausia bėgimo komandą subūrė ir taurę laimėjo Tauragės vaikų globos namai „Šaltinėlis“, o linksmiausios komandos titulas atiteko Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos snieguolėms. Minioje tarp daugybės nykštukų ir Kalėdų Seneliais virtusių šventės dalyvių nepastebėti negalėjai ir Batuoto katino – juo rūbais pasidabinusi viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus darbuotoja Birutė Jogėlienė pelnė apdovanojimą už gražiausią kostiumą.

Abi bėgimo distancija įveikė ir rajono meras Sigitas Mičiulis. 

Čia pat aikštėje skambėjo koncerto „Man labai patinka Kalėdos“ šeimyninių duetų ir tercetų dainos, sušalusiuosius šventės dirigentas vyriausiasis Kalėdų Senelis ragino pasivaišinti Šaulių sąjungos išvirta karšta arbata.

Tauragiškių suneštos dovanėlės perduotos Sovetsko (Kaliningrado srities) lietuvių bendruomenei. 

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras