Išrinkite gražiausią bendruomenės Kalėdų eglutę (2)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2016-12-21 07:59
Dovydo Kaminsko nuotrauka

Mažonų kaimo bendruomenės Kalėdų eglę atstoja iš eglišakių padarytas naujų, 2017-ųjų, metų simbolis – gaidys. Dovydo Kaminsko nuotrauka

Rinkimai prasideda šiandien ir vyks iki sausio 2-osios socialinio tinklalapio „Facebook“ paskyroje „kurjeris.lt“. Jūsų dėmesiui – 12 Tauragės rajono bendruomenių kalėdinių gražuolių.

Batakiškiai pasižymėjo šmaikštumu, prie jų eglutės pūpso du linksmi besmegeniai. Atrodo, tarsi vienas jų tuoj kilstels rankelę ir pamos. Juodpetrių kaimo bendruomenė pakvietus dalyvauti rinkimuose pareiškė, kad didžiuojasi ne vien gražia egle, bet ir prie jos per šventę susirinkusių vaikų gausa, jų kaime, pasak Juodpetrių bendruomenės primininkės, – apie trisdešimt. Gaila, jų nematyti nuotraukoje.

Bendruomenė „Taurų žiburys“ didžiuojasi savo jaukią bendruomenės salę puošiančia eglute, o Pilaitės bendruomenės nariai eglutę apžiūrėti vilioja ant jos kabančiomis dovanomis. Jų išpakuoti nederėtų... Lomių bendruomenės pirmininkė Elena Bazinienė bendruomenės aikštėje su fotoaparatu rankose laukė tamsos, pasak jos, būtent elektrinės girliandos lempučių nutvieksta lomiškių eglė – žaviausia. Tą patį tvirtino ir Pagramančio seniūnaitis, bendruomenės pirmininkas Algirdas Turčinavičius apie savo miestelio Kalėdų eglę. Sartininkai ir skaudviliškiai taip pat žaliaskare žavisi prieblandoje. Žygaitiškiai, nors ir užsiėmę rūpesčiais su jų kraštu besidominčiais vėjo jėgainių statytojais, taip pat atsiuntė savo gražuolę, ačiū jiems. Na, o Jovarų ir Beržės bendruomenės savo eglių puošnumu nenusileidžia vieni kitiems. Abi – tarsi iš pasakos.

Tarp kalėdinių gražuolių išvysite ir netikėtos formos Kalėdų gražuolį. Mažoniškiai iš eglės šakų sukūrė gaidį!

Laukia konkurencinga bendruomenių kova dėl gražiausio jų Kalėdų atributo. Nugalėtojų laukia dovanos.

Bendruomenių Kalėdinių eglių nuotraukų albumą rasite paspaudę ČIA.

Bendruomenės vis dar gali siųsti savo kalėdinių eglių nuotraukas adresu: margarita@kurjeris.lt

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras