Ugniagesiai ir šventė, ir dirbo(1)  

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-05-06 08:14

Teatralizuotas moters gelbėjimas iš uždūmintos patalpos. Renaldo Malycho nuotrauka

Šv. Florijono – gaisrų sergėtojo dieną Tauragės apskrities ugniagesiai paminėjo renginiu miesto centre. Renginys renginiu, o darbas darbu. Iškart po pamaldų bažnyčioje ugniagesių ekipažas skubėjo į Baltramiejiškių kaimą gesinti liepsnojančio sandėliuko, kiek vėliau darbo turėjo ir kolegos iš Jurbarko – teko malšinti gyvenamojo namo gaisrą.

Kaip jau tapo gražia tradicija, gegužės 4 dieną renginiai prasidėjo šv. Mišių aukojimu Tauragės švč. Trejybės bažnyčioje.

Kiek vėliau Respublikos gatvėje tauragiškiai buvo kviečiami apžiūrėti ugniagesių technikos, įrankių, smalsiausi ir drąsiausi turėjo galimybę pasikelti autokopėčiomis į 35 metrų aukštį. Vyko parodomosios ugniagesių gelbėtojų operacijos – demonstruota, kaip iš uždūmintos patalpos per langą virvėmis gelbėjami žmonės. Tauragės, Šilalės, Pagėgių ir Jurbarko ugniagesių gelbėtojų komandos jėgas ir miklumą išbandė varžybose.

Tą pačią dieną pagerbti ir pasveikinti tądien savo darbo vietose budėję ugniagesiai. Tauragės rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos viršininkas Gintaras Ramanauskas ir Seimo nario Dariaus Petrošiaus padėjėjas Povilas Gargasas padėkojo jiems už pasiaukojimą tarnybai, nuoširdų darbą, linkėta, stiprybės ir ištvermės gelbstint žmonių turtą ir gyvybes.

– Tegul vandens, skirto gaisrų gesinimui, neprireikia, tegu jis bus panaudotas gėlių laistymui, – linkėjo sveikintojai.

 

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras