Tauragiškiai kviečiami į daiktų žymėjimo akciją(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-05-03 11:31

Praėjusiais metais Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Tauragės apskr. VPK) pareigūnų surengta daiktų žymėjimo akcija sulaukė nemažo gyventojų susidomėjimo. Eilėje su dviračiais ar kitais vertingais daiktais buvo galima išvysti tiek vaikus, tiek suaugusiuosius. Pareigūnai tikisi, kad ir šį kartą norinčių pasižymėti savo daiktus bus ne ką mažiau.

Šių metų gegužės 6 d. (penktadienį) nuo 11 val. iki 13 val. visus tauragiškius, rajono gyventojus ir miesto svečius kviečiame į miesto aikštę, prie fontano, esančio prie Vytauto g. bei Dariaus ir Girėno g. sankryžos.

Pareigūnai pažymi, kodėl daiktų žymėjimas yra svarbus – ši nemokama prevencinė priemonė gali ne tik padėti atbaidyti ilgapirščius nuo Jūsų turto, bet ir padėti lengviau išaiškinti daikto savininką ar atskleisti galimą nusikalstamą veiką.

Jei ilgapirštis pavogtą daiktą naudotų kitame mieste ir įkliūtų to miesto pareigūnams, policija pastebėjusi, kad daiktas pažymėtas, pagal pirmuosius skaitmenis žinotų į kurį komisariatą kreiptis tam, kad išaiškinti teisėtą daikto savininką.

Nemokamai pasižymėti daiktus tiek akcijos metu, tiek policijoje gali kiekvienas norintis asmuo.

Žymimi ne tik dviračiai, bet ir kiti vertingi daiktai: graveriu – žoliapjovės, benzininiai pjūklai, kiti prietaisai, specialiu žymekliu – mobilieji telefonai, kompiuteriai, garso ir vaizdo technika, kiti daiktai.

Ant kiekvieno iš jų užklijuojamas specialus lipdukas „Pažymėtas policijoje“.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras