Ruošiamasi vasarai: dažomi suoliukai, Pilies aikštėje galima vandens gurkštelti(0)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-05-02 13:38

Perdažomi suoliukai. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Praėjusios savaitės pabaigoje, kaip ir buvo žadėta, miesto centre UAB „Tauragės vandenys“ sumontavo geriamojo vandens čiaupą. O jei norėsite prisėsti ir pasišildyti saulutėje, būkite atidūs – perdažomi miesto suoleliai. 

„Tauragės vandenų“ direktorius Eduardas Anulis, kaip žadėjo prieš gerą mėnesį geriamojo vandens čiaupą pastatyti balandžio pabaigoje, taip ir padarė.

– Tikrai taip, vandenėlis jau bėga, – paklaustas, ar jau gali tauragiškiai gurkštelti vandens, sakė bendrovės direktorius, pasidžiaugęs, kad pernai niekas nesulaužė, nenusuko, nesugadino įrenginio ir atsukto čiaupo nebuvo palikę.

Pernai, „Tauragės vandenų“ skaičiavimais, iš viso per sezoną, kol veikė vandens čiaupas, išleista apie penkis kubinius metrus vandens. Tai, pasak E.Anulio, labai nedaug, tad ir nuostoliai bendrovei menki.

– Veiks iki vėlyvo rudens, kol orai leis, – apie gražią bendrovės iniciatyvą sakė E.Anulis. 

Paklaustas, ar nesibaimina, kad šiemet tauragiškiai sunaudos daugiau vandens, „Tauragės vandenų“ direktorius nusijuokė:

– Ne. Gi skirtas šis čiaupas Pilies aikštėje vyksiančių renginių metu atsigerti.

O miesto seniūnijos darbininkai pluša dažydami suoliukus. Kaip sakė miesto seniūnas Virginijus Žilius, perdažomi beveik visi suoliukai ne tik miesto centre, bet ir parke prie Jūros užtvankos, persirengimo kabinos miesto paplūdimyje.

– Dauguma suoliukų jau buvo pablukę, o ir prieš miesto šventę reikia atsinaujinti, – priežastis, kodėl imtasi perdažyti suoliukus, vardijo seniūnas.

Paklaustas, gal planuojama pastatyti naujų suoliukų, seniūnas paaiškino, kad vienas žaidimų aikštelėje prie „Iki“ parduotuvės, kaip buvo žadėjęs, jau pastatytas. Kitose vietose suoliukų kol kas neplanuojama. Tik, pasak seniūno, jei nenaudojami vienose vietose, perkeliami į kitas. 

Pasiteiravus, kiek iš viso suoliukų bus perdažyta, seniūnas pasakyti negalėjo.

– Neskaičiavau, tik žinau, kad jau 30 kilogramų dažų sunaudota, – sakė seniūnas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras