Atnaujinta vandentiekio stotis: tauragiškiai gers švaresnį vandenį(8)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2016-05-29 08:57

Atidarymo metu svečiams aprodyti rekonstruoti įrenginiai. Autorės nuotrauka

Pirmadienį UAB „Tauragės vandenys“ iškilmingai atvėrė atnaujintos vandentiekio stoties duris. Neseniai baigtas vykdyti projektas, kurio metu rekonstruoti vandens gerinimo įrenginiai.

Kaip prieš iškilmingai nukerpant juostelę sakė Eduardas Anulis, „Tauragės vandenų“ direktorius, projekto metu buvo rekonstruoti vandens gerinimo filtrai nugeležinimo pastate, siurblinė, atliktas plovimo vandens skaidrintuvų remontas.

– Taip pat buvo rekonstruoti stoties vandentiekio, elektros ir ryšių tinklai, sutvarkytas vandentiekio stoties sklypas. Dalis darbų buvo atlikta savo lėšomis, – sakė direktorius.

Projektą atlikusio rangovo UAB „LitCon“ direktorius Linas Piliponis vandentiekio administracijai iškilmingai įteikė simbolinį raktą.

Su Europos Sąjungos paramos departamento ir Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros atstovais apžiūrėti atnaujinti įrenginiai.

– Įranga buvo susidėvėjusi, daugelis plieninių gaminių buvo pažeisti korozijos. Nuo šiol vandens filtravimo procesas automatizuotas, – dėstė Jonas Gečas, „Tauragės vandenų“ technikos direktorius.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras