Škvalas Tauragėje didelių nuostolių nepridarė(0)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-06-20 11:35

Praūžusios audros neatlaikė medis Senamiesčio skvere. Margaritos Rimkutės nuotrauka

Savaitgalį visoje šalyje praūžusi audra Tauragėje vartė medžius, laužė medžių šakas, o ketvirtadienį baigiantis darbo dienai žemę nuklojo stebėtinai dideliais ledukais, tačiau, pirminiais duomenimis, didesnių nuostolių nepridarė. 

Baigiantis darbo dienai ketvirtadienį per šalį praūžęs škvalas tauragiškius nustebino ledukų kruša ir trumpu, bet labai smarkiu lietumi. Socialiniame tinkle „Facebook“ tauragiškiai dalijosi įspūdingo dydžio ledukų ir jų nuniokotų augalų nuotraukomis. Audra pašėliojo ir naktį iš ketvirtadienio į penktadienį.

Pirmadienio rytą kalbintas Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius sakė kol kas informacijos apie labai didelius škvalo nuostolius neturįs.

– Dabar apžiūrime miestą. Visuose parkuose, skveruose yra nulaužytų šakų, nuverstų medžių,– informavo seniūnas.

Telefonu kalbintas Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Vidas Krasauskas „Tauragės kurjerį“ informavo, kad dėl praūžusio škvalo ugniagesiai gelbėtojai penktadienį buvo kviečiami penkis kartus. Į visus iškvietimus vykta šalinti ant kelių užvirtusių medžių. Ant kelio medis užvirto Ridikiškės kaime (Mažonų sen.), kelyje ties Eičių kaimu (Gaurės sen.). Kviesti gelbėtojai ir mieste, į Bažnyčių gatvę – ties 13-uoju namu nuo važiuojamosios gatvės dalies supjaustytas ir patrauktas medis. Porą kartų tauragiškiai vyko į Jurbarko rajoną.

– Apie ant automobilių, pastatų užvirtusius medžius, apie sužalotus žmones pranešimų neturime. Pas mus audra praėjo palyginus ramiai. Pagėgių gelbėtojai į iškvietimus važiavo apie 10 kartų, – pirmadienio rytą sakė V.Krasauskas.

Apie kai kuriose Tauragės rajono vietose audros neatlaikiusius medžius gelbėtojams nepranešta.

Šiandien sinoptikai Tauragėje antroje dienos pusėje prognozuoja lietų ir griaustinį, pūs šiaurės vakarų vėjas, iki 4 m/s.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras