Senvagės gatvėje atsivėrusi įgriuva bado akis(3)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2016-06-30 13:03
Margaritos Rimkutės nuotrauka

Pasukus kairėn Senvagės gatvė veda į Tilžės plentą, dešinėje – gatvė, kurią gyventojai išsiasfaltavo savo lėšomis. Autorės nuotrauka

Negana to, kad Senvagės gatvės gyventojai jau daugybę metų nesulaukia naujo asfalto, dabar jų gatvėje atsirado dar ir įgriuva. Kol tie, kam priklauso, nesiskubina užlyginti atsiradusios duobės, vairuotojai turėtų būti apdairesni.

Kaip sakė miesto seniūnas Virginijus Žilius, įgriuva atsirado po vienos liūčių. Kadangi šia gatve rūpintis priklauso seniūnijai, seniūnas davė nurodymą UAB „Dunokai“ išspręsti problemą.

– Toje gatvėje yra lietaus kanalizacija. Tikėtina, kad įlūžo kuris nors lietaus sistemos vamzdžių. Reikia jį atkasti, išvalyti, suremontuoti, o duobę užlyginti. Tą atliks „Dunkokai“. Kaip žinote, visos įmonės turi darbų. Galbūt jų technika dabar išsiųsta atlikti kitus darbus, dėl to jie įgriuvos taisyti neskuba, – sakė miesto seniūnas.

Pasak jo, vėliau numatytas šios gatvės remontas.

Audrius Mosėjus, UAB „Dunokai“ direktorius, patvirtino, kad dėl darbų gausos bendrovė negali imtis įgriuvos taisymo darbų. Tai padarys kitą savaitę.

Kaip teigė Aivaras Preikšaitis, rajono savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas, šią vasarą turėtų prasidėti Senvagės gatvės remontas. Nauju asfaltu gatvė turėtų būti padengta iki lapkričio. Darbus atliks UAB „Apastata“.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras