Pilies kiemelyje – pianinas visiems(10)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2016-06-10 10:35
Margaritos Rimkutės nuotrauka

Autorės nuotrauka

Birželio pradžioje po viena iš Pilies sienų arkų pastatytas pianinas. Idėjos iniciatorius, grupės „Be stabdžių“ narys Dominykas Tranelis sako taip norėjęs įamžinti grupės atminimą ir atkreipti dėmesį į muziką kaip malonumą.

– Nemoku gyventi be muzikos. Ji lydi mane visur, gatvėje klausau ausinuko. Pasaulyje iniciatyva statyti pianinus netradicinėse vietose jau seniai populiari. Norėjosi tokio ir Tauragėje. Tai tarsi ir mūsų grupės atminimas. Grupės vokalistė išvyko į užsienį, aš nuo rudens – studijuoti. Tikiuosi, kad dar ne kartą susibursime ir grupės veikla nenutrūks, – sakė pianiną pilies kiemelyje pastatyti sumanęs vaikinas.

Idėją prieš mėnesį vaikinas pristatė viename iš rajono tarybos posėdžių. Paprašė paramos. Vienas politikų pasiūlė pianinui „sumesti“ posėdyje dalyvavusiems tarybos nariams.

– Ačiū rėmėjams, pinigų instrumentui davė tiek socdemai, tiek liberalų partijos atstovai. Ir Dovydas Kaminskas, kuris jokiai partijai nepriklauso. Taip pat noriu padėkoti dailininkams Vaidui Vismantui ir Simonai Budreckytei, kad išpiešė pianiną, – sakė D.Tranelis.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras