Į mugę užsukusiems tauragiškiams šypsosi ne tik saulutė(3) 

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-04-07 12:42

Pilies aikštėje šiandien galima sutikti ir svečių iš kaimyninės Latvijos. Autorės nuotrauka

Šiandien pats tas oras pasivaikščioti po miestą: ir šilta, ir saulutė šviečia, o lengvas vėjelis maloniai kedena plaukus. O į Pilies aikštę užsukusiems tauragiškiams šypsosi ir joje dviem dienoms įsikūrę prekybininkai. 

Pilies aikštėje, kaip sakė mugės organizatorė studentė Aurelija iš Kauno, šiandien suvažiavo apie 20 prekiautojų ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, net ir iš kaimyninės Latvijos, Rygos miesto.

– Esu maloniai nustebusi, kad jūsų miesto gyventojai taip perka rankų darbo muilą. Galiu papasakoti apie kiekvieną. Štai čia aviečių kvapo, šitas persikų, o va šis – su natūraliomis ramunėlėmis, – prie kvapnaus prekystalio stovėdama pradėjo kloti viešnia iš Rygos. – Atvažiavome vienai dienai, bet manau, kad gal reikės ieškoti nakvynės ir pasilikti.

Vilniškis besidomintiesiems aprodė gražiais raštais išmargintus megztukus, kojinytes.

– Šie gaminiai tiesiai iš cecho, be jokių tarpininkų, – padėdamas išsirinkti prekę mugės lankytojai aiškino prekeivis. – Atvažiavome pasirodyti, ką mokame.

Sulaukęs pagyrų, kad mezginiai ir gražūs, ir madingi, prekiautojas kiek susikuklinęs atsakė ne pirmus metus dirbąs.

Nors mugė ir negausi, noriai po ją vaikštinėjantys tauragiškiai, kai kurie pasigedę muzikos, rado ir saldainių, ir pyragų, ir mėsos gaminių. Akis sunku buvo atitraukti nuo papuošalų ar molio dirbinių.

Ilgiau mugės lankytojai stoviniavo ir prie rankų darbo atvirukų, pagamintų iš to, kas randama miške ir jūroje. Iš Kauno atvykusi Ernesta labai džiaugėsi tauragiškių dėmesiu ir tuo, kad jos gaminiai visai neblogai perkami.

Be rankų darbo gaminių mugėje yra ir masinės gamybos niekučių.

Mugės organizatorė, besidžiaugdama Tauragės miesto seniūnijos suteikta pagalba, sakė, kad rytoj ketina atvažiuoti ir daugiau prekiautojų.  

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras