„Smegenų kovose“ triumfavo žaidimo senbuviai(0)

Karolina STAŽYTĖ | karolina@kurjeris.lt

2014-02-25 14:37
Karolinos Stažytės nuotrauka

Trečiųjų „Smegenų kovų“ nugalėtojai: (iš kairės) Mindaugas Dikšaitis, Vygantas Šerpytis, Rasa Levickaitė-Šerpytienė, Asta Levickaitė, Inga Dikšaitienė ir Auridijus Butkus. Karolinos Stažytės nuotrauka

Praėjusią savaitę baigėsi keletą mėnesių restorane „Pasaga“ besitęsusios, trečią kartą organizuotos „Smegenų kovos“. Įveikusi septynis konkurentus, jų nugalėtoja tapo žaidimo senbuvė „Kuomanda“.

Iš 311 galimų surinkti taškų laimėtojai surinko 169.

Antrąja vieta buvo priversta tenkintis pirmųjų „Smegenų kovų“ nugalėtoja „Ajurvedinių“ komanda (Sonata Jurgilienė, Edgaras Jurgilas, Daiva Genienė, Gintaras Globys, Jonas Kalvanas, Kęstutis Jankauskas ir Giedrius Zaicas). Triumfavę penkiuose iš dešimties žaidimo turų, į priekį „Kuomandą“ jie praleido tik paskutinį finalinį vakarą.

Treti liko „Smegenų kovų“ debiutantai „Be proto šauni“ komanda (Jurgita Prišmantaitė, Daiva Albrechtienė, Reda Pielikytė, Rolandas Grevys, Lijana Šerpitytė, Mantas Šernas ir Loreta Lauciutė). Ketvirtas – antrą kartą žaidime dalyvavęs „Elektrolitas“.

Trečiųjų „Smegenų kovų“ prizininkams atiteko kvietimai apsilankyti Taurų nuotykių parke bei dovanų čekiai pietums ar vakarienei restorane „Pasaga“. Ketvirtosios vietos laimėtojai pasidabino šokoladiniais medaliais.

Vasario 20 dieną vykusio uždarymo metu buvo įteiktos ir aštuonios nominacijos. Viena jų, „Už prasmingesnes „Smegenų kovas“ ir dvasingą širdį“, atiteko „Be proto šaunios“ komandos narei D.Albrechtienei. Mokytoja dirbanti moteris surengė labdaros akciją, kurios metu vienai pagalbos reikalingai šeimai žaidimo dalyviai paaukojo 800 Lt.

Trečiosiose „Smegenų kovose“ iš viso kovėsi 58 dalyviai: trisdešimt viena mergina ir dvidešimt septyni vaikinai. Dešimties turų metu komandoms iš viso buvo užduoti 289 klausimai, iš kurių neįveikiami buvo tik dvidešimt šeši.  

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras