Tauragėje – regioninis seminaras apie atliekų tvarkymą(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-05-12 14:22
Redakcijos archyvo nuotrauka

Į seminarą kviečiami visi, kam aktualūs atliekų tvarkymo klausimai. Redakcijos archyvo nuotrauka

LR Aplinkos ministerija ir Lietuvoje veikiančios aplinkosauginės organizacijos pirmąkart kviečia Tauragės apskrities gyventojus į seminarą apie atliekų tvarkymą. Seminarą, kuris vyks gegužės 15 d. Tauragės kultūros centre, adresu: Dariaus ir Girėno g. 3, organizuoja VšĮ „Mes Darom“ ir UAB „Ekokonsultacijos“.

Tauragės apskrities aktyvūs gyventojai, seniūnaičiai, namų bendrijų ir bendruomenių atstovai, dėstytojai ir studentai, mokytojai bei moksleiviai turės galimybę susitikti ne tik su LR Aplinkos ministerijos viceministru Almantu Petkumi, bet ir skirtingų sričių atliekų tvarkymo organizacijų atstovais.

Pasak seminare dalyvausiančios Elektronikos platintojų asociacijos (EPA), Padangų importuotojų organizacijos ir VšĮ „Žaliasis taškas“ atstovų, tokios diskusijos su piliečiais ir regionų savivaldybėmis tikslas – didinti Tauragės regiono gyventojų ir atskirų savivaldybių bendruomenių ekologinį sąmoningumą bei skatinti aktyvų gyventojų ir bendruomenių įsitraukimą į atliekų tvarkymo planavimą.

Seminaras Tauragėje – tai jau 8-asis tokio pobūdžio susitikimas su regionine bendruomene. Į seminarus Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Šiauliuose, Utenoje, Telšiuose ir Kaune gausiai susirinkusi vietinė bendruomenė ir nevyriausybinių organizacijų vadovai itin aktyviai klausinėjo tiek Aplinkos ministerijos, tiek vietinės savivaldybės, tiek dalyvaujančių aplinkosauginių organizacijų atstovų.

Susirinkusius domino ne tik konkretūs, su atliekų tvarkymu susiję klausimai, bet ir atliekų rūšiavimo problematika bei situacija konkrečiame regione.

Organizatoriai kviečia seminare dalyvauti visus, kam aktualus atliekų tvarkymo klausimas. Tai puiki proga sužinoti reikalingą informaciją ir išsiaiškinti, kaip spręsti kylančias problemas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras