Mažiesiems ligoniukams – dėmesys ir vaišės(1)

Simona URBONAVIČIŪTĖ | simona@kurjeris.lt

2014-04-17 15:23
Simonos Urbonavičiūtės nuotrauka

Vicemeras S.Statkus tikisi, jog tokios iniciatyvos taps tradicinėmis. Autorės nuotrauka

Rytas šiandien VšĮ Tauragės ligoninės Vaikų ligų skyriuje mažiesiems ligoniukams buvo kitoks. Mažuosius aplankė Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Silverijus Statkus. Jis, įpareigotas poetės Janinos Budrevičienės, vaikams atvežė ne tik skanėstų, bet ir atvedė dramblį.

Tauragiškė J.Budrevičienė labdaringa veikla, kaip ji pati sako, užsiima jau ne vienerius metus. Vaikai ligoninėje lankomi jau antrus metus. Pati moteris aukoja ne tik vaikams ligoninėje, bet ir senelių namams Lauksargiuose, įvairioms mokykloms. Šiais metais surengtas poetės knygų aukcionas, o už surinktus pinigus nupirktos vaišės. Vaikų ligų skyriui surinkta 420 litų.

– Aš darau labdarą, kad žmonės būtų patenkinti, daugiau šypsotųsi, – sakė moteris.

Deja, susirgusi J.Budrevičienė negalėjo pati nuvykti pas vaikus, todėl į pagalbą atskubėjo vicemeras S.Statkus.

Vaikams pralinksminti S.Statkus į ligoninę atsivedė dramblį, kuris, anot jo, yra jo asmeninis talismanas. Ligoniukams skanėstų atnešė ne tik drambliukas, bet ir kapitonas bei vaikinas su plačia skrybėle. Vaikai, sulaukę tokių svečių, reagavo įvairiai: mergaitė, pamačiusi tokius svečius, užsiropštė mamai ant sprando, kita nedrąsiai glostė dramblį, pats mažiausias ligonis nesulaikė ašarų, o pats drąsiausias suskubo ragauti vaišių.

Vaikų ligų skyriaus vedėjas Eugenijus Margis teigė, jog panašių svečių jie yra sulaukę ne kartą. Ne taip seniai juos aplankė „Šypsenų lietus“, organizuojamas VšĮ „Viena šeima“ su teatro „Teatriukas“ aktoriais ir meškinu Tedžiu, o artimiausiu metu mažuosius ligonius planuoja aplankyti Tauragės „Versmės“ gimnazijos moksleiviai.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras